خانواده پس از فلج شدن پزشک جوان در اثر استفاده از واکسن Pfizer Covid-19 در مکزیک ، خانواده خواستار تحقیقات بیشتر شدند – RT World News

پس از چند دقیقه فلج شدن پزشک جوان در واکسن Pfizer Covid-19 ، تحقیقات توسط مقامات بهداشت عمومی در مکزیک آغاز شده است. خانواده وی درخواست کرده اند که تحقیقات بیشتری انجام شود.

کارلا سیسیلیا پرز ساعاتی پس از دریافت جرقه Pfizer / BioNTech در 30 دسامبر از ناحیه دست و پاهای خود فلج شد و بلافاصله در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان در کوآهویلا ، در ایالت نوئو لئون قرار گرفت. بر اساس گزارش رسانه ها ، وی همچنین در صحبت کردن مشکلاتی را ارائه داد.

وی طی نیم ساعت پس از دریافت واکسن علاوه بر بثورات پوستی ، ضعف و مشکلات تنفسی ، تعدادی تشنج را نیز تجربه کرد. از آن زمان او به طور مقدماتی با انسفالومیلیت (التهاب مغز و نخاع) تشخیص داده شد.

پرز اکنون در وضعیت پایدار است و دیگر تشنج را تجربه نمی کند ، اما خانواده وی خواستار آزمایش اضافی برای بررسی عوارض جانبی پنهان احتمالی واکسن Pfizer / BioNtech Covid-19 و همچنین تجزیه و تحلیل بیشتر در مورد وضعیت وی برای بررسی اینکه آیا هرگونه حساسیت زمینه ای که ممکن است باعث واکنش شدید شود.

“ما اصرار نداریم که این واکسن ایجاد شده است. با این حال ، لازم است روشن شود که آیا به تلقیح با واکسن ارتباط دارد یا خیر. ما بحث نمی کنیم که دلیل آن بوده است. برای اطمینان از تحقیقات لازم است کارلوس فلسطینو ، برادر زن این زن ، گفت.
همچنین در rt.com
مقامات بهداشتی پس از فوت پرستار پس از واکسیناسیون با Pfizer’s Covid-19 در پرتغال در حالت آماده باش قرار گرفتنداخبار مرتبط  چین می گوید پس از ارسال 2 کشتی جنگی ایالات متحده از طریق تنگه تایوان ، آمادگی پاسخگویی به همه تهدیدها را دارد - اخبار جهانی RT

گزارش شده است که قبل از تلقیح ، پرز واکنش های آلرژیک نامطلوبی نسبت به آنتی بیوتیک های تریمتوپریم و سولفامتوکسازول تجربه کرده است که می تواند باعث تشنج ، بثورات پوستی و شوک آنافیلاکتیک در برخی از بیماران شود.

در اوایل دسامبر سال 2020 ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده حداقل چهار مورد از فلج جزئی صورت (فلج بل) را در گیرندگان واکسن Pfizer ثبت کردند.

با این حال ، طبق گفته وزارت بهداشت عمومی مکزیک ، در میان تمام دریافت کنندگان واکسن Pfizer / BioNtech در آزمایشات انسانی ، هیچ موردی از انسفالیت (تورم مغز) ثبت نشده است.

پرز همچنان تحت نظر است و تحت درمان است از جمله یک دوره استروئید و داروهای ضد تشنج برای کاهش خطر عوارض جانبی مکرر.

خانواده پرز می گویند که آنها برای جلب توجه به پرونده زنگ خطر را به صدا درآورده اند به این امید که پزشک جوان بهبود یابد و دیگران نیز از عوارض جانبی مشابه در امان بمانند ، اما تأکید کردند که آنها تلاش نمی کنند مردم را از واکسیناسیون منصرف کنند.
همچنین در rt.com
تحقیقات در حالی آغاز شد که 2 نفر چند روز پس از دریافت واکسن Pfizer’s Covid-19 در خانه سالمندان نروژ جان خود را از دست دادندفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *