“خبر ساختگی” توسط “اخبار جعلی” NYT ، گفت: ترامپ مبنی بر ادعای “به اصطلاح حمله به سربازان ما در افغانستان توسط روسها” – RT World News

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا در توئیتر گفت: داستان نیویورك تایمز مبنی بر اینكه روسیه به ستیزه جویان افغان برای كشتن سربازان آمریكایی پرداخت كرده است “احتمالاً فقط شغل غیرمترقبه تایمز است ، درست مثل روسیه ناكام” Hoax. ”

رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ ادعای نیویورک تایمز را مبنی بر اینکه روسیه به ستیزه جویان افغان برای قتل سربازان آمریکایی نیز پرداخت کرده است ، رد کرده است “احتمالاً فقط یک کار ناخوشایند بار دیگر ، درست مثل روسیه هوآکس شکست خورده ، کار کرده است.”

ترامپ پس از توجیه گزارش NYT ، به توئیتر رفت و ادعا كرد كه وی پس از آنكه اطلاعات آمریكا به وی گفت كه مسكو بطور پنهانی برای حمله به سربازان ائتلاف در افغانستان مخفیانه پیشنهاد و پرداخت پول می كند ، وارد توئیتر شد.

“همه آن را انکار می کنند و حملات زیادی به ما نشده است.” او گفت. “هیچ کس نسبت به دولت ترامپ سخت تر از روسیه نیست.” رئیس جمهور رکورد خود را با رقیب خود در انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن مخالفت کرد و گفت او و باراک اوباما به روسیه اجازه دادند “روز درست” در اوکراین.

داستان نیویورک تایمز ادعا می کند که اطلاعات نظامی روسیه به شبه نظامیان وابسته به طالبان در افغانستان برای حمله به سربازان ناتو پرداخت کرده است. این روزنامه ادعا كرد كه ترامپ در ماه مارس با این موضوع آشنا شد ، اما نتوانست درباره این اطلاعات عمل كند. با این حال ، جان کاخ سفید و مدیر اطلاعات ملی آمریكا جان راتكلیف انكار كردند كه توجیهی كه در این گزارش صورت گرفته است.

اخبار مرتبط  "جوراب های خرچنگ آمریکایی" مقصر سیل های RACISM هستند که باعث خاموش شدن سریع صفحه Reddit Ireland می شوند - RT World News
همچنین در rt.com
ترامپ و پنس هرگز در مورد “نعمت های روسی برای طالبان” ، داستان NYT “نادرست” صحبت نکردند – رئیس اطلاعاتی ایالات متحدهوزارت امور خارجه روسیه داستان نیویورک تایمز را به عنوان یک مورد رد کرده است “گیاه بی نظیر” که “به وضوح توانایی های فکری مروجین از اطلاعات آمریكا را نشان می دهد ، كه به جای اختراع چیزهای محتمل تر ، به ایجاد چنین مزخرفاتی متوسل می شوند.”

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *