خدمه سرنشین دار سایوز MS-16 پس از 196 روز اقامت در فضا با موفقیت در قزاقستان لمس کردند – اخبار جهانی RT

یک فضانورد ناسا و دو کیهان نورد روسی سوار بر یک فروند فضاپیمای سایوز MS-16 پس از گذراندن بیش از شش ماه در مدار در ایستگاه فضایی بین المللی بدون مشکل در استپ های قزاقستان به زمین نشستند.

کریس کسیدی ، فضانورد و اکسپدیشن 63 ناسا ، و همچنین دو کیهان نورد روسی ، آناتولی ایوانیشین و ایوان واگنر ، در ساعت 2:54 بامداد به وقت گرینویچ (حدود ساعت 6 صبح به وقت گرینویچ) حدود 150 کیلومتری جنوب شرقی ژزقازقان ، شهری در منطقه کاراگاندا ، قزاقستان را لمس کردند. به وقت مسکو) روز پنجشنبه.

هبوط که توسط آژانس فضایی روسیه Roscosmos پخش شد ، هموار و با تصاویری نشان داد که ماژول فرود سایوز به حالت ایستاده است.

به نظر می رسید این سه خدمه روحیه خوبی دارند زیرا هنگام بازگشت توسط پزشکان مورد معاینه قرار گرفتند. گزارش شده است كه مراسم بازگشت به خانه برای خدمه كاهش یافته است تا خطر احتمال قرار گرفتن در معرض بیماری ها از جمله Covid-19 را به حداقل برساند. هنگامی که خدمه بازگشت را محاصره می کردند ، می توان با ماسک تمام اعضای حزب استقبال را دید.

اخبار مرتبط  1 پاریسی هر 30 ثانیه آلوده می شود و ویروس برای کریسمس متوقف نمی شود - وزیر بهداشت Veran - اخبار جهانی RT

“آناتولی ایوانیشین ، فضانورد Roscosmos ، @ ivan_mks63 [Ivan Vagner] و NASA فضانورد [Chris Cassidy] احساس خوبی دارند!”آژانس فضایی روسیه در توییتر گزارش داد.

پس از بهبودی کوتاه پس از پرواز ، کیهان نوردان روسی به مسکو باز خواهند گشت. فقط اعضای خانواده ای که آزمایش کرونا را انجام داده اند و در این آزمایشگاه حضور ندارند “گروه خطر” بلافاصله پس از بازگشت اجازه دیدار با مسافران فضایی را خواهد داشت. به گفته مرکز آموزش فضانوردی گاگارین ، کودکان زیر 12 سال و افراد بالای 65 سال پس از گذراندن دوره توانبخشی ، ابتدا می توانند ایوانیشین و واگنر را چشم به چشم ببینند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *