خدمه ISS با شروع ایستگاه هوا به سمت ماژول روسی می روند – RT World News

میزان نشت هوا “بالاتر از حد طبیعی” در ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) مشاهده شده است. خدمه اکنون آخر هفته را صرف تلاش برای منزوی کردن و برطرف کردن مسئله می کنند.

نشت جزئی برای اولین بار توسط ناسا روز پنجشنبه کشف شد. میزان نشت هوا هنوز هم در جریان است “مشخصات بخش” آژانس تأکید کرد که هیچ خطر فوری برای ایستگاه یا خدمه آن وجود ندارد.

در طول آخر هفته ، تمام بخش های ISS با دریچه های بسته شده جدا خواهند شد ، در حالی که خدمه به طور موقت در ماژول زیستگاه روسی قرار می گیرند.

“این تست باید مشخص کند که کدام ماژول سرعت نشتی بالاتر از حد معمول را تجربه می کند. متخصصان ایالات متحده و روسیه انتظار دارند كه نتایج اولیه تا پایان هفته آینده برای بررسی در دسترس باشد. “ ناسا گفت.

آژانس فضایی روسیه ، Roscosmos نیز این نقص را تأیید كرد و به مردم اطمینان داد كه خطری برای خدمه وجود ندارد. رسانه های روسی ، به نوبه خود ، تأکید کردند که این نشت جایی در ماژول های آمریکایی است و منابع خود را در صنعت هوافضا ذکر کرده است.

اخبار مرتبط  پلیس یونان به سمت مهاجران معترض پس از آتش سوزی در بزرگترین مرکز پناهجویان اروپا گاز اشک آور شلیک می کند - RT World News
همچنین در rt.com
یک راه برای فرار از بیماری همه گیر Covid-19! روسوسوس روسیه برای ارسال یک جفت گردشگر فضایی به ایستگاه فضایی بین المللی در سال 2021جدیدترین حادثه بزرگ نشت هوایی در ایستگاه فضایی در سال 2018 اتفاق افتاد ، هنگامی که خدمه قبل از رفع باز شدن با درزگیر درجه یک ، سوراخ حفر شده در یک فضاپیمای روسی سایوز را کشف کردند. خاستگاه سوراخ هنوز هم در رمز و راز است. چه کسی دقیقاً فضاپیما را سوراخ کرد- و چه زمانی – مشخص نشده است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *