خطوط هوایی آلمان که مسافران را موظف به استفاده از ماسک های درجه بالاتر FFP2 یا N95 می کنند – اخبار جهانی RT

مسافران موظف هستند از ماه آینده هنگام پرواز با شرکت های هواپیمایی آلمان و شرکت های تابعه خود ، از ماسک های درجه بالاتر علیه Covid-19 استفاده کنند. قوانین سختگیرانه تر ماسک در مراکز خرید و حمل و نقل عمومی نیز وضع شده است.

قوانین جدید توسط انجمن هواپیمایی آلمان (BDL) روز جمعه اعلام شد.

از اول فوریه ، همه افراد بالای شش سال باید از ماسک های FFP2 و N95 جراحی یا ماسک تنفسی در هواپیماهای هواپیماهای آلمان و داخل فرودگاه های کشور استفاده کنند. این ماسک ها به دلیل فیلتراسیون بیشتر ، در برابر بیماری های موجود در هوا بهتر محافظت می کنند.

ماسک های ساده پارچه ای ، از جمله ماسک های خانگی ، و سایر پوشش های صورت با ایمنی کمتر ، مانند محافظ صورت و روسری ، مجاز به استفاده از آن نخواهند بود.

این مقررات در هنگام انجام پروازهای داخل و خارج از آلمان برای Condor ، TUI fly و Lufthansa همراه با شرکت های تابعه آن – خطوط هوایی اتریش ، خطوط هوایی بروکسل ، یوروینگ ، و SWISS – اعمال خواهد شد.

اخبار مرتبط  پلیس در ایتالیا درب آثار هنری بنکسی را به سرقت برد که از پاریس باتاکلان به سرقت رفته است - RT World News
همچنین در rt.com
آلمان قفل شدن Covid-19 را گسترش داده و ماسک ها را در میان ترس از ویروس های جدید اجباری می کندBDL گفت ، ماسک های لازم را باید خود مسافران بیاورند.

لوفت هانزا تصریح کرد که اگر فردی به دلایل پزشکی نتواند ماسک بزند ، باید گواهی پزشکی و تست Covid-19 منفی ارائه دهد که حداقل 48 ساعت قبل از پرواز انجام شده باشد.

اوایل این هفته مأموریت استفاده از ماسک های جراحی ، FFP2s و N95s در وسایل حمل و نقل عمومی و سوپرمارکت ها به آلمانی ها داده شد. قوانینی مشابه در همسایگی اتریش تصویب شد.

روز پنجشنبه ، اولیویه وران ، وزیر بهداشت فرانسه به مردم توصیه کرد که از ماسک های خانگی استفاده نکنند و ماسک های درجه بالاتر را با دفاع بهتر در برابر Covid-19 انتخاب کنند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *