دادستان های پاریس برای بازگرداندن پرونده تجاوز به عنف جرارد دپاردیو ، ستاره فیلم ، تلاش می کنند – RT World News

یک پرونده تجاوز به عنف علیه جرارد دپاردیو ، ستاره فیلم فرانسوی ، در سال 2019 به دلیل عدم وجود مدرک از بین رفت. متهم وی ، که ادعا می کند در خانه دپاردیو مورد تجاوز و تجاوز قرار گرفته است ، اکنون می خواهد که این تحقیقات دوباره آغاز شود.

یک بازیگر زن دهه 20 او دپاردیو را در سال 2018 متهم کرد که در عمارت پاریس خود مورد حمله و تجاوز به وی قرار گرفته است. این بازیگر 71 ساله تکذیب کرد “مرتکب کوچکترین تخلف” پس از آنكه دادستان ها در اثبات ادعاهای وی موفق نشدند ، پرونده كمتر از یك سال بعد از هم پاشید.
همچنین در rt.com
جرارد دپاردیو ، ستاره فیلم ، ادعا هایی را كه به بازیگر 22 یو حمله كرده و مورد تجاوز قرار گرفته است ، انكار می كندبه گفته رسانه های فرانسوی ، وکلا این زن اکنون پرونده خود را به عنوان پرونده مدنی از سر گرفته اند ، اقدامی که مقامات را مجبور به بررسی مجدد می کند. خبرگزاری فرانسه روز شنبه این خبر را گزارش داد.

اخبار مرتبط  بازیکنان Pokemon Go فقط 4 سال برای برنامه خود صرف 4 میلیارد دلار هزینه می کنند تا همه آنها را بگیرند - RT World News

دپاردیو بازیگر پرکار با بیش از 170 اعتبار فیلم هنوز در مورد این پرونده اظهار نظری نکرده است.

گذشته از پرونده تجاوز جنسی ، دپاردیو در سالهای اخیر به دلیل انتقاد از سرزمین مادری خود عناوین را به دست آورده است. او از تبدیل آشکار فرانسه به یک کشور ابراز تاسف کرد “دیزنی لند برای بیگانگان” در سال 2017 ، و کشور را به نام “غمگین” در سال 2013. در همان سال ، وی به تابعیت در روسیه اعطا شد ، جایی که از محبوبیت زیادی برخوردار است. منتقدان او را متهم كردند كه گذرنامه را برای گول زدن مالیات هایش می گرفت ، اما دپاردیو در عوض ادعا كرد كه عاشق مردم و فرهنگ روسیه است.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *