دادگاه استرداد آسانژ پس از عدم اتصال لینک ویدیویی به تعویق افتاد ، دادگاه نتوانست علت مشکلات را توضیح دهد – RT World News

دادگاه استرداد جولیان آسانژ با داغی از ترس کرونا ، روز دوشنبه به دلیل عدم موفقیت در ساخت لینک ویدیویی که به معنای عدم شنیدن شهادت یک شاهد برجسته بود ، به تعویق افتاد.

دادگاه با استماع شاهد اریک لوئیس ، یک وکیل باتجربه آمریکایی روبرو شد ، که خبر فیلم با فاکس نیوز درباره ویکی لیکس قطع شد. منبع وقفه غیرمنتظره هرگز مشخص نشد و دادگاه برای حل مشکلات فنی به تعطیلات رفت.

انتظار می رفت لوئیس شواهدی را نشان دهد که آسانژ با یک روبرو خواهد شد “انکار آشکار عدالت” اگر در ایالات متحده محاکمه شود دادگاه فقط از اولین پنج اظهاراتی بود که وی هنگام بروز مسائل ارائه داد.
همچنین در rt.com
دادستان های ایالات متحده تحقیق اسپانیایی را در رابطه با ادعای مرتبط با سیا متهم کردند که از آسانژ جاسوسی کرده استمشکلات پیوند ویدئویی وقتی که جلسه در جلسه دادگاه از سر گرفته شد ، همچنان ادامه داشت زیرا افرادی که در سالن دادگاه بودند قادر به شنیدن سخنان لوئیس نبودند. علی رغم مشکلات موجود در سالن دادگاه ، نظرات وکیل برای کسانی که جریان مستقیم دادرسی را تماشا می کنند قابل شنیدن بود. لوئیس بارها و بارها شنیده می شود که می گوید “می توانی من را بشنوی؟” در حالی که با عصبانیت دستانش را تکان می داد تا توجه دادگاه را به خود جلب کند.

اخبار مرتبط  پس از ظهور کانون های جدید Covid-19 در منطقه تفریحی اصلی شهر ، باشگاه ها و کافه های شبانه در سئول تعطیل شدند - RT World News

مشکلات فنی حل نشد و پس از تأخیر طولانی دادگاه بدون شنیدن شهادت کامل لوئیس موکول شد. در بخشی از شنیده ها ، وکیل مدرکی ارائه داد که بنیانگذار ویکی لیکس در صورت محکومیت به اتهام 18 اتهامی که با آن روبرو است ، 175 سال مجازات محکوم خواهد شد ، با اشاره به اینکه در ایالات متحده “جملات طولانی تر از جملات دیگری است که در سایر نقاط جهان یافت می شود.”

آسانژ در ایالات متحده به دلیل اتهامات وی مبنی بر توطئه برای هک رایانه های دولتی و نقض قانون جاسوسی بر سر انتشار کابل های محرمانه در سال های 2010 تا 2011 تحت تعقیب است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *