دادگاه فرانسه به آمازون دستور داد كه فعالیتهای انبار را در موارد اساسی تا زمانی كه از حمایت كارگران مطمئن نشود ، محدود كند – RT World News

انبارهای فرانسوی آمازون فقط تا زمانی که ارزیابی ایمنی انجام شود ، به حمل و نقل کالاهای اساسی محدود شده اند ، پس از اینکه اتحادیه ها خواستار تنظیم بزرگترین اقدامات محافظت از کارکنان شدند.

دادگاه قضایی نانتره دستور داده است آمازون فعالیت انبار خود را به “پذیرش ، تهیه و حمل و نقل محصولات غذایی ، محصولات بهداشتی و محصولات پزشکیجودیت کریوین ، مشاور اتحادیه ، روز سه‌شنبه به خبرنگاران گفت: “در طی 24 ساعت. این شرکت قبل از اینکه مجدداً بتواند فعالیتهای عادی خود را آغاز کند ، باید در رابطه با نمایندگان کارمندان ، ارزیابی ریسک حرفه ای را ارائه دهد.
همچنین در rt.com
کارگران زنجیره خواربار فروشی متعلق به آمازون برای ایمنی و مزایای بهتر به عنوان غول های خرده فروشی که در اعتصابات گسترده تحت تأثیر قرار گرفته اند ، “اضطراب” را تجربه می کننداگر تجارت الکترونیکی بدون نقص سفارش را نقض کند ، می توان با مجازات 1 میلیون یورو (1.1 میلیون دلار) در هر روز تأخیر یا هر تخلف به آن سیلی زد. اتحادیه Syndicale Solidaires ، که نماینده کارگران انبار آمازون است ، هفته گذشته آمازون را پس از مطالبات آنها برای محافظت بهتر از کارکنان بی احتیاط به دادگاه برد.

آمازون از طرف خود اصرار دارد كه تمام اقدامات احتیاطی لازم را انجام داده است – بررسی دما در تمام ورودی های انبار وجود دارد ، نشانه های موجود در طبقه فاصله اجتماعی ایمن را نشان می دهد و ماسك و ضدعفونی كننده دست به كارگران ارائه می شود. اما به گفته نمایندگان اتحادیه ، وعده های خرده فروش مبنی بر محدود کردن فعالیت حمل و نقل خود در موارد اساسی ، تنها رعایت نشده است. در اوایل این ماه ، بازرسی از سوی مقامات کارگری منجر به پنج اعلامیه رسمی شد.

اخبار مرتبط  وزیر بهداشت آلمان نسبت به عدم جدی گرفتن Covid-19 به دلیل برخاستن در موارد ، هشدار داد - RT World News

کارمندان انبار در آمریکا موفقیت کمتری در خواستار اقدامات شدیدتر ایمنی از آمازون داشتند. ماه گذشته اعتراض در تأسیسات جزیره استاتن موفق به جلب توجه رسانه های بین المللی شد ، اما منجر به اخراج رهبر آن شد ، ظاهرا به دلیل نقض همان قوانین دوردست اجتماعی که وی برای انبار خواستار ایجاد این انبار شد.

بعداً یک یادداشت داخلی منتشر شد که نشان داد رهبری آمازون برای جلب توجه از خواسته های کارمندان معترض ، بر لکه گیری رهبر معترض تمرکز کرده است.
همچنین در rt.com
مدیران آمازون توطئه کردند تا از کارگران اخراج شده اعتراض کنند که منجر به اعتراض به شرایط ایمنی Covid-19 شدکارمندان آمریکایی آمازون همچنین در مورد کالاهای غیر ضروری که از انبارها حمل می شوند ، مشکلی ایجاد کردند. کلیپ گسترده ای از شبکه دیترویت WXYZ نشان داد که یک کارگر اعتصابی که از ادامه حضور اسباب بازی های جنسی در سایت شکایت دارد ، شکایت دارد.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *