دادگاه کره جنوبی با هدف جبران خسارت کارگران اجباری در طول جنگ جهانی دوم ، میتسوبیشی تجدیدنظر در مورد مصادره تجدیدنظر دارایی در ژاپن – RT World News

صنایع سنگین میتسوبیشی برای جبران خسارت افرادی که در طول جنگ جهانی دوم ، زمانی که کره مستعمره ژاپن بود ، به کار اجباری دعوت شدند ، درخواست خود را برای جلوگیری از توقیف دارایی های کره جنوبی ارائه داده است.

رسانه های کره جنوبی روز دوشنبه گزارش دادند ، روند قانونی جبران خسارت به قربانیان کار اجباری زمان جنگ ژاپن پس از عدم موفقیت میتسوبیشی در اجرای حکم دادگاه 2018 برای جبران خسارت به پنج شاکی از جمله یک قربانی 91 ساله ، از هفته گذشته آغاز شد.

این شرکت اکنون به دنبال جلوگیری از توقیف شش حق ثبت اختراع و دو حق علامت تجاری توسط مقامات کره جنوبی است.

در سال 2018 ، دادگاهی به میتسوبیشی دستور داد تا به هر 10 نفری که کل کره در مستعمره ژاپن در سالهای 1910-1945 بود ، به هر یک از 10 نفری که مجبور به کار در این شرکت بودند ، بین 80 میلیون تا 150 وون (73000 تا 138000 دلار) پرداخت کند. شاکیان در دو دادخواست جداگانه ادعا کردند که آنها برای کار در کارخانه های میتسوبیشی در هیروشیما و ناگویا بدون پرداخت حقوق و تحت نظارت مداوم آماده شده اند. برخی گفتند که در پی بمباران اتمی هیروشیما در آگوست 1945 در معرض تابش قرار گرفتند.

اخبار مرتبط  تقریبا 40K خواستار برداشتن مجسمه هایی هستند که نشان می دهد پادشاه بلژیکی در دوره استعمار ، مقصر نسل کشی کنگو است - RT World News

سال گذشته ، شاکیان از دادگاهی در Daejon کره جنوبی خواستند که دارایی های میتسوبیشی را توقیف کند ، زیرا این شرکت از پیروی از حکم قبلی خودداری کرد. درخواست آنها در تاریخ 29 دسامبر سال 2020 پذیرفته شد.

به گزارش خبرگزاری یونهاپ ، مبلغی که چهار شاکی به استثنای کسی که در طی مراحل قانونی فوت کرده است ، 804 میلیون وون (743000 دلار) درخواست شده است.

در همین حال مقامات ژاپنی اصرار داشتند که موضوع جبران خسارت به شهروندان کره جنوبی قبلاً با معاهده ای بین سال 1965 بین دو ملت حل و فصل شده است.
همچنین در rt.com
فعال اصلی سابق “راحتی زنان” متهم به کلاهبرداری و اختلاس در کره جنوبیفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *