داشتن و نگه داشتن؟ دانشمندان ژاپنی یک ربات برای شبیه سازی نگه داشتن دست با یک دوست دختر ایجاد می کنند – RT World News

متخصصان رباتیک در تلاش برای مقابله با اپیدمی تنهایی ژاپن ، دستگاهی تا حدی وحشتناک ساخته اند که می تواند تجربه دست گرفتن با یک زن را شبیه سازی کند.

“برای برخی از افراد ، پیدا کردن یک دوست دختر بسیار دشوار است ،” محققان این پروژه را در دانشگاه Gifu می گویند. با در نظر داشتن این مشکل ، آنها تصمیم گرفتند راهی جدید برای مردان تنها تهیه کنند “تجربه راحت تر گرفتن دست دوست دختر آنها” در واقع با قرار ملاقات

بنابراین ، پروژه آنها متولد شد ، دستی رباتیک به نام Osampo Kanojo یا “عروس متحرک”.

https://www.youtube.com/watch؟v=BgfObekV6JQ

در نگاه اول ، عروس Walking ممکن است فقط یک قطعه سیلیکونی به شکل دستی به نظر برسد ، اما در واقع یک ماشین آلات کاملاً پیچیده است. یک ریل مخصوص ، که در اطراف آرنج عروس نصب شده است ، برای شبیه سازی حرکات فشار و کشش طراحی شده است ، وزن شخصی را که به یک دست واقعی متصل می شود شبیه سازی می کند.

نمای بیرونی پوست مانند دستگاه ، دمای بدن انسان را حفظ می کند و منافذ مصنوعی مایع را برای ایجاد عرق مصنوعی بیان می کند.

اخبار مرتبط  بنیانگذار اپل استیو وزنیاک از YouTube و Google به دلیل کلاهبرداری بیت کوین شکایت می کند - RT World News

دوست دختر جعلی را حتی می توان با یک برنامه تلفن هوشمند که صدای قدم های یک زن را پخش می کند جفت کرد. این عطر همچنین با ترکیب عطر مخصوصی از صابون و مواد آرایشی که برای تقلید از بوی پوست یک زن واقعی ساخته شده ، معطر است.

در حال حاضر Osampo Kanojo فقط یک نوع زنانه دارد ، بنابراین افرادی که در جستجوی “شوهر متحرک” هستند ممکن است منتظر بمانند.
همچنین در rt.com
‘شلیک به رویت’: سگ ربات Boston Dynamics که در خیابان های شهر دیده شده باعث ترس – و دفاع می شودتوسعه دهندگان تأكید كردند كه هدف آن آرامش نه تنها به مردان انفرادی ژاپن ، بلكه به افرادی كه به دلیل انزوای اجتماعی در میان بیماری همه گیر Covid-19 دچار اضطراب می شوند ، است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *