دانشمندان امارات متحده عربی برای جستجوی سرنخ هایی برای غلبه بر بیماری همه گیر به شترهای ایمنی Covid-19 تزریق می کنند – RT World News

گروهی از دانشمندان از امارات متحده عربی نمونه های مرده Covid-19 را به شتر تزریق کرده اند ، به این امید که روزی بتوان از آنتی بادی های تولید شده توسط حیوانات – که از مصون هستند – برای درمان انسان استفاده کرد.

عرب ها هزاران سال به شترها اعتماد کرده اند و در قرن 21 نیز این کار را ادامه می دهند و این بار حیوانات صحرا را در نبرد با ویروس کرونا استخدام می کنند.

رئیس آزمایشگاه تحقیقات دامپزشکی مرکزی امارات متحده عربی ، دکتر اولریش ورنری ، و تیم وی برای آزمایش آزمایشگاه های خود را انتخاب کرده اند ، زیرا مشخص است که آنها از Covid-19 و سندرم تنفسی خاورمیانه مصون هستند ( آقا) برخلاف انسان و برخی دیگر از حیوانات ، آنها به سادگی فاقد گیرنده ویروس هستند که بیماری از آن به عنوان دروازه ورود به سلول ها استفاده می کند.

“MERS-CoV ، [camels] می توانند بندر شوند اما بیمار نمی شوند. با Covid-19 ، ویروس نمی تواند به سلولهای مخاط دستگاه تنفسی شتر متصل شود زیرا گیرنده وجود ندارد یا کسل کننده است ، “ ورنری به العربیه گفت.

“این همه چیز را بسیار جالب می کند. علاوه بر انسان ، راسوها و گربه ها – کوچک و بزرگ ، مانند ببرها و شیرها – می توانند Covid-19 را بدست آورند و ویروس را به گربه های دیگر و به انسان و بالعکس منتقل کنند. اما نه شتر. “
همچنین در rt.com
روسیه اولین واکسن Covid-19 جهان را برای گربه ها و سگها ثبت کرد زیرا سازندگان Sputnik V هشدار می دهند حیوانات خانگی و حیوانات مزرعه می توانند ویروس را گسترش دهنداین دانشمند توضیح داد که ویروس کرونا ویروس مرده به شترها تزریق شده است تا بتوانند آنتی بادی علیه آن تولید کنند. سپس نمونه خون از آن حیوانات تسهیل می شود “آزمایشات بهتر برای تشخیص Covid-19” او گفت.

“ما امیدواریم که شاید روزی بتوانیم از خون – آنتی بادی – شترها برای درمان انسان در برابر عفونت های Covid-19 استفاده کنیم ،” ورنری اظهار داشت.

Covid-19 در حال حاضر بیش از 153 میلیون نفر را آلوده کرده و بیش از 3.2 میلیون نفر را در سراسر جهان کشته است. و معلوم شد که حیوانات از این بیماری در امان نیستند. در طی همه گیری ، گزارش هایی مبنی بر بیماری گربه ها ، سگ ها ، میمون ها ، ببرها ، شیرها و دیگران و حتی در اثر مرگ ویروس منتشر شد. سال گذشته ، دانمارک مجبور شد که کل جمعیت خود را از گوشت راسو به دلیل ویروس کرونا ویروس جهش یافته از بین ببرد.
همچنین در rt.com
آیا حیوان خانگی شما می تواند تهدید باشد؟ خالق Sputnik V روسیه هشدار می دهد که Covid-19 ممکن است در مرحله بعدی بیماری همه گیر از طریق گربه ها و سگ ها پخش شودریشه دقیق ویروس کرونا در حال حاضر مشخص نیست ، اما یکی از سناریوهای احتمالی مورد توجه سازمان بهداشت جهانی انتقال ویروس از خفاش ها از طریق میزبان حیوان دیگری به انسان است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

اخبار مرتبط  صدای اکثریت غیر دموکراتیک؟ در میان آشفتگی های جدید هنگ کنگ ، قطعه MSM دانشجویان چینی را که به قطعنامه طرفداری از اعتراض رای دادند - کباب می کند - RT World News

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *