دانشمندان انگلیس ، اثر واکسن AstraZeneca Covid-19 را یک روز پس از مرگ یک داوطلب در برزیل تأیید کردند – RT World News

در تحقیقات جدیدی که یک روز پس از اعلام مرگ یکی از داوطلبان آزمایشی مقامات برزیلی منتشر شد ، محققان در انگلیس ادعا کردند واکسن Oxford-AstraZeneca Covid-19 همانطور که انتظار می رود در بدن انسان رفتار می کند.

گروه دانشمندان مستقل انگلستان در کار خود گفتند که این واکسن دقیقاً به دنبال اهداف سازندگان خود است که یک بار به بدن انسان تزریق شد.
همچنین در rt.com
مقامات می گویند ، داوطلب برزیلی در آزمایش واکسن Oxford-AstraZeneca Covid-19 می میرداین مطالعه توسط چندین ویروس شناس انجام شد که به AstraZeneca وابسته نبودند و توسط دکتر دیوید متیوز ، از دانشگاه بریستول ، هدایت می شدند و تاکنون فقط به عنوان پیش چاپ منتشر شده است ، به این معنی که هنوز مراحل بررسی همکارها را طی نکرده است. در آن آمده است كه واكسن دستورالعملهای ژنتیكی را كه طراحانش در آن برنامه ریزی كرده اند ، با دقت كپی و اجرا می كند.

محاکمات در برزیل ، سومین کشور آسیب دیده در جهان از نظر تعداد کل پرونده ها ، پس از ادعای Oxford-AstraZeneca در مورد تحقیق در مورد مرگ داوطلب ادامه یافت که هیچ گونه نگرانی در زمینه ایمنی وجود ندارد. داوطلب برزیلی در یک آزمایش سه مرحله ای شرکت می کرد – مرحله آخر قبل از تولید انبوه – اگرچه مشخص نیست که آیا آنها خود واکسن را تزریق کرده اند یا فقط دارونما.

“به دنبال ارزیابی دقیق این مورد در برزیل ، هیچ نگرانی در مورد ایمنی آزمایش بالینی وجود نداشته است ، و بررسی مستقل ، علاوه بر تنظیم کننده برزیل ، توصیه کرده است که آزمایش باید ادامه یابد ،” آکسفورد-AstraZeneca در بیانیه ای به نقل از رویترز گفت.

اخبار مرتبط  اعتراضات در پاکستان به دلیل چاپ مجدد کارتون حضرت محمد (ص) توسط شارلی ابدو - اخبار جهانی RT

این اولین حادثه مربوط به واکسن Oxford-AstraZeneca نیست – دو بیمار در انگلیس نیز در چند ماه گذشته بیمار شدند و باعث شد ایالات متحده آزمایشات خود را در این کشور به حالت تعلیق درآورد. پیش بینی می شود این موارد از اوایل همین هفته از سر گرفته شود ، اما بعد از اینکه سازمان غذا و داروی ایالات متحده بررسی سه واقعه را به پایان رساند.
همچنین در rt.com
گزارش شده است که داوطلب AstraZeneca دوم از بیماری عصبی نادر رنج می برد ، اما شرکت انگلیس می گوید این واکسن مربوط به واکسن نیستاز زمان ابتلا به همه گیری ، مسابقه اولین شرکت – و کشوری – است که واکسن ایمن و م effectiveثر تولید می کند. نامزدها در سراسر جهان در حال توسعه هستند ، در حال حاضر شرکت های مستقر در روسیه ، چین ، انگلیس و ایالات متحده واکسن ها را از طریق آزمایش مرحله سه استفاده می کنند. واکسن ها از طریق روش های مختلف تولید می شوند. به عنوان مثال AstraZeneca’s از یک میکرو آدنو ویروس استفاده می کند که یک ژن را با ویروس کرونا ویروس مشترک دارد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *