دانشمندان روسی و آمریکایی عهد کردند که درمورد خصومت سیاسی – Covid-19 PANDEMIC با هم مبارزه کنند – RT World News

علیرغم اینکه مسکو و واشنگتن اختلاف نظر زیادی درمورد امور بین الملل و روابط دوجانبه داشته اند ، دانشمندان روسی و آمریکایی موفق به پیدا کردن یک زبان مشترک در مبارزه مشترک با یک تهدید مشترک – همه گیر کروناویروس شدند.

دانشمندان برای همکاری در “تمام مناطق مربوط به تاج ، طبیعت ، اقدامات درمانی و پیشگیری از آن، “آکادمی علوم روسیه (RAS) گفت.

RAS و آکادمی های ملی علوم ، پزشکی و مهندسی ایالات متحده روز پنجشنبه توافق نامه ای را برای همکاری با یکدیگر در طیف گسترده ای از مناطق مرتبط با کووید مانند اپیدمیولوژی ، ویروس شناسی ، پاتوفیزیولوژی عفونت و همچنین شبیه سازی های ریاضی و رایانه ای از شیوع این توافقنامه ایجاد کردند. ویروس کرونای جدید.

از آنجا که همه گیر Covid جلسات چهره به چهره را محدود می کند ، دانشمندان هر دو طرف اقیانوس اطلس این توافق نامه را از طریق یک لینک تصویری زوم امضا کردند.
همچنین در rt.com
“یک لحظه اسپوتنیک”: روسیه امیدوار است که ابتدا با واکسن Covid-19 همراه باشد ، یک مقام ارشد می گوید تصویب تا 10 اوت انتظار می روداخبار مرتبط  رئیس جمهور لهستان آندرژ دادا کمی جلوتر از رقیب خود در دور دوم انتخابات - نظرسنجی های خروج - RT World News

روسیه و ایالات متحده از جمله کشورهایی هستند که بالاترین میزان موارد کووید 19 گزارش شده است. اما در حالی که به نظر می رسد روسیه موفق به مهار این بیماری همه گیر با بیش از 13.350 تلفات در سرتاسر کشور ، ایالات متحده هنوز هم شاهد روند صعودی است و تعداد کشته ها در روز چهارشنبه 150،000 نفر بوده است.

در ایالات متحده ، استراتژی واکسن دولت Operation Warp Speed ​​با هدف ارائه واکسن به مردم تا ژانویه 2021 انجام شده است.

روسیه قصد دارد واكسن خود را تا 10 آگوست تصویب كند و واكسیناسیون جمعیت را در اوایل سال 2021 به اجرا درآورد. با این وجود ، الكساندر سرگئیف ، رئیس RAS ، گفت پیش از این برای اعلام پیروزی باید حداقل 5 ماه برای نظارت بر آنتی بادی های ناشی از واكسن نظارت شود. .

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *