دانشمندان “نتیجه شگفت انگیز” را تحسین می کنند زیرا مطالعه نشان می دهد داروی آرتریت روشه Actemra به بیماران مبتلا به Covid-19 کمک می کند تا بهبود یابد – RT World News

دانشمندان روز پنجشنبه گفتند ، یک داروی آرتریت روماتوئید به بیماران مریض Covid-19 کمک کرد تا در آزمایش 303 نفر بهبود یابند ، و امیدها را برای مقابله با با روش های درمانی موجود افزایش می دهد.

کالج امپریال لندن ، که رهبری این مطالعه را برعهده داشت ، به بیمارانی که داروی Roche’s Actemra (یا توسیلیزوماب) داده اند ، احتمالاً از دستگاه های تنفسی برداشته می شوند و در بیمارستان نیز زنده می مانند.

داروی ضد التهاب به یک رسید “نقطه پایانی اثر کلیدی” برای بیماران Covid-19 با توجه به اطلاعات منتشر نشده از آزمایش ، که با مرکز تحقیقات و تحقیقات ملی ممیزی و مراقبت های ویژه انگلیس و دانشگاه اوترخت انجام شد ، برای بیماران Covid-19

داده ها نشان داد که 99.75 درصد احتمال دارد که درمان با Actemra نتیجه بهتری برای بیماران داشته باشد ، در مقایسه با زمانی که هیچ درمانی برای حمایت از ایمنی داده نشده است.

“این یک نتیجه کاملاً شگفت انگیز است” دکتر لنی درده ، مشاور پزشکی در مرکز مراقبت های ویژه در مرکز پزشکی دانشگاه در اوترخت گفت. وی گفت: “انجام دومین درمان موثر برای بیماران جدی در طی چند ماه پس از شروع همه گیری بی سابقه است.”

در ماه سپتامبر ، یک تحقیق دیگر به رهبری کالج امپریال لندن نشان داد که هیدروکورتیزون استروئید می تواند شانس بهبود بیماران Covid-19 را که به شدت بیمار هستند بهبود بخشد.

اخبار مرتبط  ترامپ قبل از آنکه ایالات متحده به طور دائم بودجه را یخ بزند ، 30 روز به WHO می دهد تا پیشرفت های اساسی را انجام دهد - RT World News

با انتشار آن تحقیق در مجله انجمن پزشکی آمریکا ، سازمان بهداشت جهانی دستورالعمل های خود را در مورد استفاده از استروئیدها برای درمان بیماران Covid-19 به روز کرد.

پروفسور آنتونی گوردون ، رئیس بخش بیهوشی و مراقبت های ویژه در کالج امپریال لندن ، گفت: جزئیات مربوط به توانایی Actemra در طولانی شدن عمر بیماران و مدت زمان باقی ماندن آنها در دستگاه های تهویه باید به زودی منتشر شود.

“این یافته های اولیه نشان می دهد که درمان با این داروی تعدیل کننده سیستم ایمنی برای بیماران Covid-19 در بیماران مراقبت های ویژه در بیماران مراقبت ویژه م effectiveثر است” او گفت.

غول دارویی سوئیسی Roche از زمان شروع شیوع همه گیر ، اثر Actemra را در مبارزه با Covid-19 آزمایش کرده است. در ماه سپتامبر ، یک آزمایش فاز 3 نشان داد که این دارو احتمال قرار دادن بیماران Covid-19 مبتلا به ذات الریه را در ونتیلاتورها کاهش می دهد ، اگرچه یک آزمایش پنومونی فاز 3 جداگانه در ژوئیه نشان داد که Actemra به هدف کاهش مرگ و میر بیمار نمی رسد.

آخرین یافته ها درباره Actemra ناشی از مطالعه ای است که در ماه مارس شروع به بررسی درمان های بالقوه کرد و از آن زمان بیش از 2000 بیمار در 15 کشور در بیش از 260 بیمارستان در سراسر جهان را درگیر کرده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *