دانشمندان پیشنهاد می کنند که در نظریه جدید وحشی حیات می تواند ستارگان درون را تشکیل دهد – RT World News

جستجوی حیات بیگانه در جهان معمولاً بر روی سیارات فراخورشیدی است که به دور خورشیدهای دور می چرخند ، اما نظریه جدیدی که توسط محققان در نیویورک پیشنهاد شده است ، شکل شدید “زندگی هسته ای” ممکن است در درون ستاره ها زندگی کند.

در حالی که به طور مداوم آسمان ها را برای سیارات زمین مانند ساکن در “منطقه گلدیلاک” ستاره های خود اسکن می کند – نه خیلی گرم اما نه خیلی سرد ، اجازه می دهد آب مایع در سطح آنها وجود داشته باشد – دانشمندان شکار بیگانگان ممکن است منبع موجودات بالقوه افراطی را نادیده بگیرند: خود ستاره ها
همچنین در rt.com
ناسا تصویر خیره کننده سیاره ای به اندازه زمین را به اشتراک می گذارد که می تواند زندگی بیگانگان را در خود جای دهدهمانطور که از نامش پیداست ، افراطوفیل ها موجوداتی هستند که در محیط های شدید رشد بهینه می کنند ، تا آنجا که به زندگی مبتنی بر کربن مربوط می شود ، از جمله اشکال مختلف باکتری ها که در مناطق بسیار گرم ، سرد ، اسیدی ، اساسی یا تحت تابش جهان رشد می کنند.

تحقیقات جدید فیزیکدانان لوئیس آنچوردوکی و یوجین چودنوفسکی در دانشگاه سیتی نیویورک وجود به اصطلاح “زندگی هسته ای”

نظریه آنها پیشنهاد می کند که ذرات فرضی برای ایجاد رشته های کیهانی یا “گردنبند” با هم تشکیل می شوند ، که خود می تواند ثابت کند که یک عنصر سازنده این حیات هسته ای در داخل همان ستاره هایی است که جهان را روشن می کنند. این گردنبندهای کیهانی معادل ستاره ای ، هسته ای DNA و RNA خواهند بود که اساس حیات آلی در زمین را تشکیل می دهند.

“اطلاعات ذخیره شده در RNA (یا DNA) مکانیسم تکثیر خود را رمزگذاری می کند” چودنوفسکی گفت.

اخبار مرتبط  تحریم های ایالات متحده برای خط لوله "Nord Nord Stream 2" پایان بخشیدن به پیوند ماوراء اقیانوس اطلس حرکت می کند - شوکر صدر اعظم آلمان - RT World News

بشریت هنوز نتوانسته است این رشته های کیهانی یک بعدی و ذرات بنیادی را تنها با یک قطب مغناطیسی که آنها را ایجاد می کند (تک قطبی) تشخیص دهد ، اما بررسی های جدید نشان می دهد که آنها می توانند به ساختارهای یک ، دو و سه بعدی تبدیل شوند ، به همین ترتیب اتم ها از طریق پیوندهای شیمیایی به هم می پیوندند و مولکول های آلی تشکیل می دهند.

این ساختارهای “پیچیده” از نظر کیهانی سرانجام به مدت کافی در کوره هسته ای شدید در قلب یک ستاره زنده می مانند تا در هنگام استفاده از انرژی همجوشی ، همانند شوند و باعث کم نور شدن ستاره شوند.
همچنین در rt.com
دانشمندان رمز و راز کم نور شدن غیر معمول ستاره Betelgeuse را حل کردند … متاسفانه این یک ابر سازه بیگانه نیستحیرت انگیزتر این است که ایده چودنوسکی این است که “گونه های هسته ای خودتکثیر” می تواند هوش را توسعه دهد ، به طور بالقوه از اطلاعات ما پیشی بگیرد.

“از آنجا که آنها بسیار سریع در حال تکامل هستند ، همانطور که ما انجام داده ایم ، آنها می توانند راهی برای کشف جهان هستی فراتر از ستاره خود پیدا کنند.” چودنوفسکی گفت. “آنها می توانند ارتباط برقرار کنند و بین ستاره ها سفر کنند. شاید ما باید به دنبال حضور آنها در فضا باشیم. “

در حال حاضر ، محققان قصد دارند شبیه سازی رفتار گردنبند کیهانی را در ستاره ها بسازند تا تئوری آنها را در مورد حیات هسته ای آزمایش کنند ، در عین حال ستارگانی مانند EPIC 249706694 را نیز بررسی می کنند که به صورت نامنظم و بدون هیچ توضیحی تیره می شوند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *