دانشمندان چینی دارویی را شناسایی می کنند که خطر ابتلا به پنومونی شدید در هنگام عفونت Covid-19 را کاهش می دهد – RT World News

بیشترین مرگ و میر ناشی از بیماری همه گیر Covid-19 به دلیل ذات الریه شدید ناشی از ویروس بوده است. اما اکنون محققان چینی می گویند احتمالاً دارویی پیدا کرده اند که خطر عوارض خطرناک را کاهش می دهد.

گروهی از پزشکان چینی که در طول ماه های ژانویه و فوریه در 56 بیمارستان در سراسر کشور در 564 بیمار کورو ویروسی از جمله 61 بیمار مبتلا به پنومونی حاد در چندین بیمارستان در سراسر کشور تحقیق کردند ، الگوی جالبی را کشف کرده اند.

مقاله آنها ، که در وب سایت MerRix منتشر شده اما هنوز مورد بررسی قرار نگرفته است ، آشکار می کند که برخی از داروهای معمول برای پرفشاری خون تجویز می شوند که ظاهراً در جلوگیری از ذات الریه شدید Covid-19 مؤثر است.

تنها 6.3 درصد از بیماران فشار خون بالا که به آنها مهارکننده های آنزیم تبدیل کننده آنژیوتانسین یا مسدود کننده های گیرنده آنژیوتانسین (ACEI / ARB) داده شده بودند ، مطابق داده های خود از عارضه ذات الریه رنج می برند در حالی که به کرونا ویروس آلوده شده اند.
همچنین در rt.com
واکسن Covid-19 می تواند 12 ماه یا بیشتر طول بکشد ، “WHO هشدار می دهد که تقریبا 2 میلیون نفر به ویروس کشنده آلودهبا این حال ، در بین کسانی که تحت درمان با فشار خون جایگزین بودند ، تعداد مبتلایان به تب حاد ریه 32.7 درصد بود. دانشمندان چینی نیز به این موضوع اشاره کردند “درمان ضد ویروسی غیر اختصاصی مانع پیشرفت بالینی به پنومونی شدید نمی شود.”

بیماران فشار خون بالا در ACEI یا ARB ممکن است از پنومونی شدید در Covid-19 محافظت کنند و از این رو این روش های درمانی نباید متوقف شود مگر اینکه نشانه ای قوی یا شواهد اپیدمیولوژیک دیگری وجود داشته باشد.

نویسندگان این مقاله گفتند که نتایج حاصل از آنها نهایی نبوده و نیاز به مطالعه بیشتر است.

اخبار مرتبط  اسلک می گوید مایکروسافت با پیاده کردن نرم افزار Teams به مجموعه Office ، قوانین ضد انحصار را نقض می کند - RT World News

کارکنان پزشکی چین پس از اینکه کشورشان نه تنها اولین کسی بود که گزارش موارد بیماری بسیار مسری را نشان می داد ، بلکه همچنین مهار پیشرفت این بیماری همه گیر ، بینش بی نظیری نیز در مورد درمان بیماری عروق کرونری دارد.

تا به امروز ، چین 3،341 تلفات کورو ویروسی ثبت کرده است که 82249 مورد تایید شده است. اما از آن زمان این تعداد کشته ها توسط بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده ، ایتالیا ، اسپانیا ، فرانسه و ایران پیشی گرفته اند.
همچنین در rt.com
بیمارستانهای NHS سعی در درمان Covid-19 با هیدروکسی کلروکین ، داروی ضد مالاریا به دنبال حمایت ترامپ به شدت مورد بحث قرار می دهنداز زمان آغاز این بیماری همه گیر در ووهان چین در ماه دسامبر ، بیش از 117،000 نفر در جهان جان باختند که طبق آمار WHO ، تعداد موارد تایید شده از 1.8 میلیون نفر فراتر رفت.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *