دانشمندان چینی هشدار می دهند که جهش های Covid-19 دست کم گرفته می شود ، زیرا آنها با کشف ویروس های جدید ویروس DEADLIER – RT World News

تیمی از دانشمندان چینی دهها گونه کورو ویروس جدید یافتند ، از جمله برخی از آنها سلولهای میزبان را سریعتر از سایرین نابود می کنند. اکنون آنها هشدار می دهند که تهاجمی ترین سویه ها در اروپا و نیویورک گسترش یافته است.

تیمی از دانشگاه ژجیانگ چین با هدایت پروفسور لی لانژوان در یک تحقیق جدید می گوید ، توانایی رونق کوروی ویروس قبلاً بسیار دست کم گرفته شده است. این گروه تقریباً در 11 بیمار ویروس کروناویسی که در شهر هانگژو تحت معاینه قرار داشتند ، 33 جهش ویروس را یافت.

محققان می گویند 60 درصد از سویه های کشف شده کاملاً جدید بوده اند. در یک نگرانی ، آنها همچنین دریافتند که جهش ویروس مستقیماً بر مرگ و میر آن تأثیر می گذارد. تحقیقات آنها نشان داد كه تهاجمی ترین نوع Covid-19 می تواند بار ویروس را 270 برابر بیشتر از كمترین قدرت ایجاد كند.
همچنین در rt.com
to تعیین ریشه دقیق Covid-19 ممکن نیست ، اما شواهد موجود در مورد منابع حیوانی – WHO“با وجود تنها 11 ایزوله بیمار مشتق شده که در این مطالعه تجزیه و تحلیل می شوند ، ما شاهد تنوع جهش فراوانی هستیم ، از جمله چندین جهش بنیادی برای خوشه های اصلی مختلف ویروس ها که اکنون در سطح جهان گردش می کنند.” این مطالعه گفت:

بار ویروس اندازه گیری مقدار آن در حجم معینی از مایعات بدن ، معمولاً پلاسما خون است. این امر به ویژه نشان می دهد که یک پاتوژن به چه سرعت می تواند از طریق ارگانیسم تکثیر و سلولهای آن را نابود کند. متأسفانه برای اروپایی ها ، یکی از تهاجمی ترین سویه ها که توسط دانشمندان چینی پیدا شده است شبیه به نمونه ای است که در سراسر قاره ، به ویژه ایتالیا و اسپانیا گسترش یافته است ، پیش چاپ این مطالعه منتشر شده در وب سایت medRxiv.org در یکشنبه

اخبار مرتبط  اتحادیه اروپا خواستار "همکاری مسئولانه" با ترکیه در مورد مهاجرت است زیرا اتحادیه تلاش می کند روابط خود را با آنکارا ایجاد کند - RT World News

همین فشار از اروپا به نیویورک رسید که از آن زمان به یکی از بدترین کشورهای ایالات متحده تبدیل شده است. با این حال ، به نظر می رسد که غرب ساحل آلوده به یک گونه دیگر ، کشنده کمتر که مستقیماً از چین وارد شده است.

با این وجود ، این بدان معنا نیست که ساکنان غرب ساحل دلیل نگرانی کمتری دارند ، زیرا حتی سویه های کم قدرت تر می توانند یک بیماری جدی ایجاد کنند ، تیم دانشگاه ژجیانگ هشدار می دهد. آنها خاطرنشان می کنند که دو نفر از بیماران مشاهده شده ، در دهه 30 و 50 خود ، که دچار یک فشار ضعیف تر بودند ، هنوز هم علائم شدیدی را تجربه کردند.
همچنین در rt.com
دانشگاه جانز هاپکینز – تعداد کشته های Covid-19 در سراسر جهان بیش از 170،000 نفر افزایش یافتاز همه مهمتر ، دانشمندان می گویند اکتشافات آنها می تواند بر رشد واکسن مورد نیاز تأثیر بگذارد ، زیرا یک راه حل با اندازه یکسان ممکن است در مورد Covid-19 مؤثر نباشد.

“توسعه دارو و واکسن ، در عین حال فوری ، برای جلوگیری از مشکلات احتمالی ، باید تأثیر این جهش های انباشته ، به ویژه جهش های بنیادی را در نظر بگیرد.” تیم می گوید

در سطح جهان ، رمان coronavirus تاکنون بیش از 2.3 میلیون نفر آلوده شده و جان بیش از 170،000 نفر را گرفته است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *