دانشمند برجسته چینی نشان می دهد که ممکن است تا سال 2045 سفر به هرجای دنیا در مدت 1 ساعت امکان پذیر باشد – RT World News

یک دانشگاهی برجسته چینی نشان داده است که برترین دانشمندان سفر فضایی این کشور در حال کشف فناوری هستند که به مردم امکان می دهد طی یک ساعت به هرجای دنیا سفر کنند.

بائو ویمین ، از آکادمی علوم چین ، در کنفرانسی این هفته فاش کرد که فناوری ریزش فک ممکن است در دهه های آینده به واقعیت تبدیل شود. این استاد دانشگاه در کنفرانس فضایی چین 2020 در فوژو گفت که سفرهای خارق العاده ممکن است به اندازه انجام پروازهای هواپیمایی تا سال 2045 عادی شود.

بائو ، که همچنین رئیس کمیسیون علوم و فن آوری شرکت علوم و فناوری هوافضای چین است ، توضیح داد که فناوری پرواز مافوق صوت و فناوری موشک حامل قابل استفاده مجدد برای رسیدن به هدف والا ضروری است.
همچنین در rt.com
کیهان به عنوان مرز نهایی (قانونی): چگونه آمریکا هنگام ورود به عصر جدید اکتشاف ، قانون فضایی را خم می کنداگرچه در سال 2045 مسیری طولانی به نظر می رسد ، اما باید به زودی نحوه پیشرفت پروژه آشکار شود زیرا لازم است اولین بخش از تحولات اصلی فناوری تا سال 2025 محقق شود.

اخبار مرتبط  فرد گروگانگیر که خواستار آزادی sur تسلیم فلسطینی ها به پلیس در Le Havre فرانسه بود - RT World News

این استاد دانشگاه همچنین بیان کرد که تا سال 2035 ، سفر فضایی مانند هواپیما به حدی رشد کرده است که شاهد حمل هزاران کیلوگرم بار و مسافر خواهد بود.

یک دهه دیگر پس از آن ، سیستم کلی سفرهای فضایی به طور کامل تکمیل و عملیاتی می شود. هنگام کار با سرعت کامل ، این سیستم می تواند هر ساله هزاران پرواز انجام دهد ، که ده ها هزار مسافر را درگیر می کند.

چین در تلاش است تا روسیه و ایالات متحده را جبران کند و تا سال 2030 به یک قدرت اصلی فضایی تبدیل شود. در سالهای اخیر چندین گام در جهت اقتصادی تر کردن پروازهای فضایی برداشته است. این موشک در حال توسعه موشکهای قابل استفاده مجدد است و در اوایل ماه جاری یک فضاپیمای قابل استفاده مجدد را با موفقیت پرتاب و فرود آورد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *