دانش آموزان و معلمان 41 مدرسه در پایتخت آلمان کمتر از 2 هفته پس از بازگشایی به کرونا ویروس آلوده شده اند – RT World News

حداقل 41 مدرسه در برلین می گویند ، صدها نفر از دانش آموزان و معلمان آنها در قرنطینه هستند ، کمتر از دو هفته پس از بازگشایی مدارس درهای خود در پایتخت آلمان.

روزنامه برلین زیتونگ در روز جمعه نوشت ، مدارس ابتدایی ، دبیرستان ها و دبیرستان های تجارت همه تحت تأثیر قرار گرفته اند ، و مقامات آموزش شهر این آمار را به AP اعلام کردند.

بازگشایی مدارس و خطرات احتمالی خوشه های ویروس در آلمان به شدت مورد بحث قرار می گیرد. در برلین 825 مدرسه وجود دارد. برخی ایالت های این کشور هنوز در تعطیلات تابستانی هستند ، در حالی که برخی دیگر حدود دو هفته است که به مدرسه بازگشته اند.
همچنین در rt.com
WHO – ایالات متحده و برزیل بزرگترین عامل محاسبه موارد کروناویروس هستنددولت آلمان گفته است كه قبلاً مصمم است مدارس را به حالت تعطیل بازگرداند ، همانطور كه ​​در ماه مارس رخ داد ، حتی با افزایش نرخ عفونت. با این وجود ، به مدارس دستور داده شده است كه دانش آموزان مجرد یا كلاس هایی كه احتمال مواجهه با آنها را دارند ، به قرنطینه اعزام كنند.

اخبار مرتبط  ‘ما آنها را از آب شلیک خواهیم کرد: 'با آتش گرفتن تنش ها ، ترامپ دو برابر تهدید کشتی های ایرانی - RT World News

نگه داشتن مدارس باز است “اولویت بالا” برای دولت در برلین ، و مهمتر از آن این است که هواداران اجازه بازگشت به ورزشگاه های ورزشی یا جمعیت زیادی برای جمع شدن برای برنامه های جمعی را داشته باشند.

صدراعظم آنگلا مرکل روز پنجشنبه گفت که مقررات مختلف زیادی در سراسر کشور وجود دارد. مردم “به سادگی نمی فهمم” وی اضافه کرد که چرا آنها مجاز به انجام یک کار در برلین هستند که ممکن است در بایرن ممنوع باشد.

طبق اعلام انستیتوی روبرت کوچ حداقل 230،048 نفر به ویروس در آلمان آلوده شده اند و 9.260 نفر جان باخته اند.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *