دانمارک سفر از همه کشورها را برای “برنده شدن زمان” در نبرد با Covid-19 محدود می کند – اخبار جهانی RT

وزارت امور خارجه دانمارک در تلاش برای محدود کردن گسترش انواع مختلف Covid قابل انتقال یافت شده در انگلیس و آفریقای جنوبی ، روز جمعه راهنمای سفر خود را به حداکثر سطح برای همه کشورها رسانده است.

وزیر امور خارجه جپه کوفود به خبرنگاران گفت: ورود به دانمارک بدون هدف قابل تشخیص و آزمایش ویروس ویروس بین 10 تا 17 ژانویه مجاز نیست.

وی همچنین به مردم محلی در مورد ترک کشور توصیه کرد و گفت: “پیام ساده و روشن است: شما نباید سفر کنید.” وی افزود ، دانمارکی هایی که در حال حاضر در خارج از کشور هستند ، نباید برگردند.

“موقت” و “احتیاط” محدودیت ها پاسخی به افزایش اخیر عفونت های Covid-19 در بسیاری از کشورها بود ، که – در میان عوامل دیگر – ناشی از انواع جدید بیماری است. کشور اسکاندیناوی هنوز هیچ موردی از نوع کشف شده آفریقای جنوبی را کشف نکرده است ، اما مقامات تخمین می زنند که سویه جدیدی که در انگلیس یافت شده است ، تا اواسط ماه فوریه در دانمارک غالب خواهد بود.

اخبار مرتبط  نخست وزیر مودی - RT World News گفت که مرگ سربازان هندی در درگیری با چین "بیهوده نخواهد بود"

“ما می خواهیم زمان بخریم ، به خصوص اکنون که واکسن ها به ما امید می دهند به زودی پایان یابد.” کوفود اشاره کرد.
همچنین در rt.com
دانمارک در اوایل سال 2021 “گذرنامه واکسن” ویروس کرونا را برای مسافران ارائه می دهددانمارک ، که تاکنون بیش از 177،000 مورد Covid-19 و 1،487 مرگ ناشی از Covid-19 را ثبت کرده است ، در حال حاضر یکی از رهبران اروپا از نظر سرعت واکسیناسیون است. از اواخر دسامبر ، حدود یک درصد از جمعیت 5.8 میلیون نفری آن حداقل اولین تزریق دوز داروی Pfizer / BioNTech را دریافت کرده اند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *