دختر 12yo با گلوله های ولگرد در جنگ باند در نزدیکی استکهلم کشته شد و سوئد را “شوکه و ناامید” ترک کرد – RT World News

با شلیک شدید رانندگی در نزدیکی پایتخت سوئد ، یک دختر 12 ساله درگذشت ، که باعث شوک و عصبانیت در سراسر کشور شد ، زیرا دولت بار دیگر قول داده است که پولیس را افزایش داده و احکام سخت تری برای متوقف کردن موج خشونت باند ببندد.

دختر جوان که از سوی مقامات مشخص نشده است ، صبح روز یکشنبه در نزدیکی یک مک دونالد در حومه جنوب استکهلم مورد اصابت گلوله قرار گرفت و بعداً در بیمارستان در اثر جراحات وارده درگذشت. اعتقاد بر این نیست که قربانی هدف مورد نظر در تیراندازی بوده است ، اما مورد اصابت گلوله قرار گرفت “تیر سرگردان” براساس گزارش مطبوعات محلی ، دو مرد که گفته می شود با یک باند جنایتکار گره خورده اند ، شلیک شده است.

مورگان یوهانسون ، وزیر دادگستری ، این واقعه را لقب داده است “قساوت فجیع” ، گفتن او بود “ناراحت و شوکه شده” برای شنیدن این تیراندازی در حالی که قول داده اند که بسیج شوند “پلیس بیشتر” برای جلوگیری از فاجعه مشابه در آینده و تحمیل “جملات سخت تر” روی مجرمان
همچنین در rt.com
آیا با آن گلوله ها دوست دارید؟ گانگسترهای سوئدی در تیراندازی با رانندگی بر روی مک دونالد با AK-47 بارگیری می کنند (VIDEO)در حالی که این قتل به عنوان یک قتل درگیر در باند گزارش شده است ، مقامات محلی هشدار داده اند که هنوز شرایط دقیق تیراندازی را مشخص نکرده اند و از مردم خواسته اند تا هرگونه اطلاعات یا شواهدی را که ممکن است در اختیارشان قرار دهند. “من نمی توانم چنین گزارش هایی را تأیید کنم ، اما می خواهم تأکید کنم که ما به شهود و مشاهدات بسیار احتیاج داریم.” رئیس پلیس محلی کارولینا پاسیکیوی به خبرنامه TT گفت.

این تیراندازی طوفان جنجالی را در سراسر سوئد ایجاد کرده است و انتقادات دولت از سوی مردم و نمایندگان مجلس مخالف ، از جمله دیگر ، که اصرار داشتند مقامات نسبت به مقابله با جرم اقدامات تهاجمی تری انجام دهند ، شده است.

“کافی است!” توییت کرد آدام مارتتینن سخنگوی سیاست های قانونی دموکرات های سوئد با سرزنش دولت به دلیل عدم پیشگیری از تیراندازی غم انگیز در حالی که خواستار یک “جنگ” در مورد جرم سازمان یافته

سخنگوی حزب راستگرای میانه رو ، ماریا استنرگارد ، به طور مشابه انگشت خود را به مقامات و رویکرد آنها به جرم نشان داد ، صدای جیر جیر: وی گفت: “چنان ناراحت هستیم که ما دولتی داریم که کاملاً ناتوان است از دیدن اینکه مردم – به ویژه کودکان – در حال گرفتن هستند. [hurt] واقعاً بد است به عنوان یک نتیجه از عموم مردم کاملاً فریبنده است. “

با توجه به تحقیقات پلیس که در حال حاضر در مراحل اولیه است ، گفته می شود که مقامات نیز در حدود 3:30 دقیقه صبح به دنبال اطلاعاتی در مورد خودروی سفیدی که در حین تیراندازی در حوالی صحنه جنایت دیده شده بود ، بودند. هنوز هیچ بازداشت صورت نگرفته است ، اما چندین مظنون به جرم بازجویی بازداشت شده اند.

اخبار مرتبط  حزب حاکم هشدار می دهد ائتلاف دولت لهستان ممکن است بر سر لایحه حقوق حیوانات سقوط کند - RT World News

رئیس پلیس ملی آندرس تورنبرن گفت که محققان این کار را انجام می دهند “همه چیز در [their] قدرت در آوردن مردم در پشت این عمل وحشتناک به عدالت ، “ اما متذکر شد که مقامات نیز به این بستگی دارند “کسانی که هر چیزی راجع به این حادثه می دانند ،” خواستار “مدارس ، خدمات اجتماعی ، پلیس و شهروندان” با هم در تحقیقات کار کنیم
همچنین در rt.com
نه ، سوئد ، حمله به نارنجک دستی مشکل “تصویری” نیستسوئد در سالهای اخیر شاهد ضرب و شتم تیراندازی های مهلک و سایر جنایات خشونت آمیز بوده است ، که بیشتر آن اعتقاد داشتند که به باندهای جنایتکار مربوط است. براساس آمار پلیس ، در چهار ماه اول سال 2020 ، پانزده نفر در 98 حادثه تیراندازی جداگانه کشته شدند. در مدت مشابه سال 2019 شاهد 81 تیراندازی بودیم ، هرچند با همین تعداد تلفات ، از 76 تیراندازی و 9 مورد کشته سال قبل. این کشور همچنین شاهد موج بی سابقه ای از بمبگذاری بوده است که واحد بمب ملی آن تنها سال گذشته به بیش از 100 انفجار منتهی شده است ، بسیاری از آنها مربوط به نارنجک های دستی و IED های خانگی است.

“ما طی دو سال گذشته دیدیم که میزان انفجارها در سوئد به حدی رسیده است که در هیچ جای دیگر در اروپا دیده نمی شود.” در اوایل سال جاری ، استفان هکتور ، مقام پلیس ، به یک روزنامه محلی گفته است “دلایل یا علت اصلی ، برخورد مجرمان است.”

در میان افزایش خشونت باند ، ده ها نفر به اصطلاح “مناطق بدون حرکت” در بعضی از محله ها – لقب گرفته اند “مناطق آسیب پذیر” توسط پلیس – جایی که جرم و نرخ فقر بالا می رود و مجریان قانون برای حفظ حضور مؤثر تلاش می کنند. در حالی که مقامات سوئد بارها و بارها به عقب رانده اند “بدون رفتن” برچسب زدن ، مأموران استدلال کننده در واقع از ورود به مناطق منع نمی شوند ، کارگران اورژانس از عدم امنیت پرسنل در این گونه محلات شکایت کرده اند ، با اشاره به اینکه پاسخگویان اول اغلب نمی توانند کارهای خود را بدون اسکورت پلیس انجام دهند.
همچنین در rt.com
به گزارش یو پی اس ، هنگامی که رانندگان در منطقه “بدون حرکت” حمله می کنند ، UPS تحویل به محله سوئد را متوقف می کندفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *