درام پس از انتشار عکسهای ناخوشایند زن نیمه برهنه از روزنامه نگار مشهور اسپانیایی – RT World News فوران کرد

آلفونسو مرلوس ، روزنامه نگار اسپانیایی ، پس از زیبایی که فقط در بالای لباس پوشیده بود ، پس از مصاحبه ای که از خانه پخش می کرد ، در آب گرم است. دوست دختر جادوگرانه او راجع به شخص شرم آور “شرم آور” خوانده است.

Merlos یک روزنامه نگار ، مدل و مشهور در اسپانیا مادری خود است ، اما اکنون زندگی خصوصی درهم و برهم خورده او توسط رسانه های اسپانیایی زبان در حال شکسته شدن است.

او جمعه گذشته به عنوان مهمان در کانال YouTube “حالت هشدار” خاویر نگار ، روزنامه نگار صحبت می کرد ، هنگامی که یک زن نیمه برهنه به طور تصادفی داخل قاب می ایستاد و باعث می شد فک منفی را از بین ببرد.

بدتر می شود: این زن شریک مرلوس نیست ، مارتا لوپز ، پیشکسوت بزرگ برادر بزرگ ، اما الکسیا ریوااس ، خبرنگار برنامه تلویزیونی اسپانیایی “سوسیالیست”.

کاربران قرنطینه شده رسانه ها تأیید کردند و سریع رسوائی “Merlos Place” را پخش کردند – نمایشنامه ای با کلمات ارجاع شده به “مکان ملوورز” ، اپرا صابون آمریکایی. عکس های مدل سازی مرلوس در اینستاگرام پر از توهین و جرات شد ، در حالی که توییتر و یوتیوب سرشار از مم هستند.

اخبار مرتبط  در حالی که سرزمین های فلسطین در حال بستن است - اولین مرگ کروناویروس در غزه تایید شد - RT World News

لوپز – عاشق دلواپسان در سناریو مستقیم از یک تله تلگراف – پس از مدت کوتاهی وزنه برداری شد. او به تابلوفرشهای اسپانیایی گفت که در حال حاضر با مرلوس درگیری بسیار دردناکی را پشت سر می گذارد و کل ماجرا را پیدا کرده است “ناخوشایند” و “شرم آور.” مرلوس از خبرنگاران عذرخواهی کرده و از روزنامه نگاران به دلیل جدا نکردن زندگی حرفه ای و شخصی خود از او عذرخواهی کرده است.

فاش های تصادفی از زندگی خصوصی افراد در طول همه گیری Covid-19 روز به روز بیشتر می شود ، زیرا بسیاری از متخصصان سابق رسانه های نرم و صاف در حال کار با خانه های خود به همراه میلیارد ها نفری هستند که خود را تحت نوعی رژیم خاموش قرار می دهند.
همچنین در rt.com
“تو داری شوخی می کنی!” فوتبالیست اوکراینی پس از اعتراف به THREESOME در گفتگوی زنده با هواداران ، با همسر سابق جنجال زدچنین داستانهایی از گربه ای که در طی کنفرانس Brexit بین مقامات انگلیس روز دوشنبه با صدای بلند شنوا می شود ، گرفته شده است تا یک فوتبالیست اوکراینی که همسر سابق خود – که با او قرنطینه می شود – برای رشد سه نفره با طرفداران کنجکاو ، در سناریو فراخوانده شود. با کنجکاوی شبیه به آنچه در حال حاضر Merlos می یابد.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *