درمورد “بحران حقوق کودک” بعدی؟ گرتا تونبرگ کمک مالی برای مبارزه با بیماری همه گیر Covid-19 راه اندازی کرد – RT World News

ظاهراً راضی نیست برای نجات بشر از تنها یک سناریو روز رستاخیز ، گرتا تونبرگ ، مبارز سازگار با محیط زیست ، بار دیگر وارد عمل شد و یک کمپین جمع آوری کمک مالی برای کمک به فرزندان جهان برای زنده ماندن Covid-19 آغاز کرد.

در این پروژه شریک جوان فعال با بنیاد حقوق بشر دانمارک تعهد خواهد کرد که هرکدام 100000 دلار به صندوق بین المللی اضطراری کودکان سازمان ملل متحد (UNICEF) ، که کمک های بشردوستانه به کودکان در سراسر جهان می کند ، تعهد کند.

گرچه شیوع Covid-19 تا حدود زیادی جوانان را از بین نرفت ، اما تونبرگ با این وجود این بیماری همه گیر را نامید “بحران حقوق کودک” در بیانیه ای با اعلام ابتکار عمل جدید در روز چهارشنبه ، از مردم در همه جا خواست “قدم بردارید و به من بپیوندید تا از کارهای اساسی یونیسف برای نجات جان کودکان استفاده کنید.”
همچنین در rt.com
در حال حاضر ، گرتا: یک فعال اقلیم کودک ، از جهان می خواهد که همزمان با تغییرات آب و هوایی و کوروی ویروس مبارزه کننداخبار مرتبط  اسرائیل پروازهای خروجی را محدود می کند زیرا دولت نتانیاهو قفل دوم ویروس کرونا را تقویت می کند - اخبار جهانی RT

تونبرگ پس از هدایت یک اعتصاب مدرسه در مادری سوئد ، در سن 15 سالگی پس از هدایت یک اعتصاب مدرسه در مادری سوئد ، پاداش های خود را بدست آورد تا خواستار اقدام تهاجمی تری در مورد تغییرات آب و هوایی شود ، اما از آن زمان به شهرت جهانی راه یافته است و سیاره را به سمت سخنرانی با عصبانیت ‘بزرگترها’ روی می دهد. خطرات اعتیاد به نفت.

برخی منتقدان ممکن است استدلال کنند که – با توجه به دید وی “اقدام اقلیمی” به هر قیمتی – دقیقاً همان چیزی است که او همیشه در رویای آن بود: دستیابی به تولید ، کاهش مسافرت هوا با توقف ، کاهش انتشار کربن و کاهش آلودگی هوا. با این حال تونبرگ اکنون وظیفه خود را بر عهده گرفته است که همه گیر کورو ویروس را نیز انجام دهد و جهان را فراخواند تا “مقابله با دو بحران به طور همزمان.”
همچنین در rt.com
coronavirus و گرتا تونبرگ چه ارتباطی دارند؟ هر دو برای کره زمین عالی هستندمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *