درگیری با پلیس و ده ها بازداشت به دلیل فوران نزاع دسته جمعی در مرکز فرانکفورت (VIDEO) – RT World News

همه چیز در یک میدان فرانکفورت جایی که هزاران نفر از شنبه شب از آب و هوای تابستان و برخی از آبجو لذت می بردند از دست ما خارج شد. تعدادی از افشاگران درگیر درگیری شدید و واکنش گسترده پلیس شدند.

تقریباً 3000 نفر از اهالی فرانکفورت از Opernplatz طغیان کرده بودند ، میدان اطراف یک اپرا سالن کنسرت در مرکز مالی آلمان قرار گرفته است. این مکان به فضای باز تبدیل شده است “منطقه مهمانی” ، رسانه های محلی گزارش دادند.

در آغاز عصر ، روح و روان کاملاً صلح آمیز بود اما با پیشرفت روز شلوغ تر شد. برخی از مشروبات الکلی در سطل های آشغال زباله در فیلم گرفتار شدند ، در حالی که برخی دیگر در جستجوی مشکل بودند.

اندکی پس از نیمه شب ، نزاع و جدال عظیمی بین ده ها نفر آغاز شد. fracas به سرعت خشن تر شد ، و یک مبارز خیابانی به زمین افتاد و بی حرکت دراز کشید – در این مرحله ، پلیس مجبور به مداخله شد.

با این حال ، هنگامی که افسران به داخل حرکت کردند ، جمعیت “آشکارا و مستقیم” رئیس پلیس فرانکفورت به خبرنگاران گفت: عصبانیت خود را بر روی آنها روشن کرد. آنها آنها را با بطری های گل می کشند در حالی که برخی از افراد متوقف ، چله می زدند و فریاد می کشیدند “ACAB” – مخفف مخرب که مخفف آن است ‘همه پلیس ها **** هستند.”

سرانجام با دستگیری 39 بازداشت ، پلیس موفق شد این درگیری را فرو نشاند. پلیس فرانکفورت گفت ، اما این پیروزی بدون تلفات صورت نگرفت ، زیرا پنج افسر مجروح شدند و باید برای معالجه تروما به بیمارستان اعزام شدند.

اخبار مرتبط  ده ها هزار اسرائیلی به اعتراض به برخورد نتانیاهو از بحران کووید 19 (VIDEOS) - RT World News

تجمعات گسترده در اطراف Opernplatz سردرد دیگری برای فرانکفورت نیز در هفته های اخیر ایجاد کرده است. این میدان که در قلب مرکز شهر واقع شده است ، غالباً با زباله هایی که در اثر هجوم هزاران شخص مهمانی تولید می شود ، گردآوری شده است.

مقامات مجبور شده اند 400 سطل اضافی را در سطح شهر تهیه كنند و به كمك جمع آوری زباله های داوطلبانه ، كه از صبح زود پاك سازی منطقه را آغاز می كنند ، بستگی دارد.
همچنین در rt.com
پیک های شرکت های تحویل مواد غذایی رقیب مسکو مرحله درگیری های گسترده در خارج از مک دونالد (VIDEO)مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *