درگیری راست افراطی ایتالیا با پلیس ضد شورش بر سر “دیکتاتوری” قوانین Covid-19 (ویدئو) – اخبار جهانی RT

یک شبانه در حالی که پلیس ایتالیا گروهی متشکل از 200 تظاهرکننده راست افراطی را متفرق کرد ، معترضان خشونت آمیز خود را علیه محدودیت های دولت Covid-19 در خیابان های روسیه درگیر کردند.

درگیری ها اندکی پس از نیمه شب فوران کرد و در حوالی میدان نمادین رم ، میدان دل پوپولو متمرکز بودند. قرار بود در این میدان میزبانی میتینگ سازمان یافته توسط حزب Fuerza Nova باشد ، كه رهبران آن قول دادند كه این عمل یك عمل مسالمت آمیز نافرمانی مدنی علیه “دیکتاتوری بهداشت و قانون منع رفت و آمد”.

https://www.youtube.com/watch؟v=0axM_99wFRI

به گفته رسانه های محلی ، این وعده توسط معترضان نقابدار حدود نیمه شب شکسته شد. آتش بازی به رنگ پرچم ایتالیا در هوا پرتاب شد و ظاهراً به عنوان سیگنالی برای حمله به پلیس ضد شورش با مواد شیمیایی و مواد منفجره دیگر عمل می کرد. درگیری درگرفت و طی آن نیروهای انتظامی تظاهرات کنندگان را از میدان بیرون راندند. برخی از درگیری ها نیز در حوالی میدان تریلوسا اتفاق افتاد.

اخبار مرتبط  قیمت اقامت آمریکا؟ ترامپ می گوید که او نمی خواهد ناتو را ترک کند اما هزینه 2 درصد متحدین متحدین بسیار کمی است - RT World News

هشت نفر در طول شب دستگیر شدند. گفته می شود برخی از زباله دانها و وسایل نقلیه به آتش کشیده شده اند ، اما خسارت مالی قابل توجهی گزارش نشده است. درگیری ها در رم پس از خشونت های مشابه جمعه شب در ناپل رخ داد.

درگیری های شبانه ساعاتی پس از اعتراض مسالمت آمیز علیه محدودیت های Covid-19 در پایتخت ایتالیا رخ داد. این کشور در جنوب اروپا در تلاش برای مهار عفونت است که به رکورد روزانه می رسد. اما بسیاری از ایتالیایی ها از خاموش کردن محلی و مقررات منع رفت و آمد خسته شده اند و با برنامه های دولت برای محدودیت بیشتر مخالفت می کنند. ایتالیا پس از دو ماه قفل ملی در بهار ، در حال حاضر از رکود اقتصادی خود پس از جنگ جهانی دوم رنج می برد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *