درگیری و دستگیری در بیت المقدس در حالی که مردم برای نخستین هشتمین هفته متوالی علیه نخست وزیر نتانیاهو اعتراض کردند (VIDEO) – RT World News

روز شنبه هزاران نفر علیه بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر اسرائیل به تظاهرات پرداختند ، زیرا عصبانیت از ادعای فساد ادعایی و پاسخ وی به کووید 19 همچنان در خیابان ها جوش می خورد. هنگامی که پلیس معترضین را متفرق کرد ، چندین نفر دستگیر شدند.

به گزارش رسانه های محلی ، حدود 10،000 نفر در تظاهرات ضد دولت در خارج از محل رسمی رسمی نخست وزیر در اورشلیم شرکت کردند. وقتی تعداد حضور در رکورد ثبت شد ، این تعداد تا حدودی کمتر بود.

ده معترض پس از آغاز پراكنده تظاهرات كنندگان كه بعد از نیمه شب در صحنه ماندند دستگیر شدند. برخی از آنها به دلیل امتناع از ترك یا مقاومت در برابر مأمورین بازداشت شدند ، در حالی كه برخی دیگر در تلاش بودند تا راهپیمایی اعتراضی را به مكان دیگری شروع كنند ، كه پلیس اجازه نمی داد.

مضامین معمول اعتراضات – ادعای فساد نتانیاهو و نحوه مقابله با دولت او با اپیدمی کووید 19 – این هفته افزود جدید داشت. این تظاهرات دو روز پس از آن صورت گرفت كه اسرائیل با امارات متحده عربی مبنی بر ایجاد روابط دیپلماتیک امضا كرد و شعارهای مربوط به این اقدام به جعبه ابزار معترضین اضافه شد.

“پرواز امارات و هرگز برنگردید ،” در تظاهرات یک علامت بخوانید ، ظاهراً خطاب به نخست وزیر. “اگر نان نباشد ، پرواز به دبی” گفت دیگری. معترضین این توافق را دلیلی برای منحرف کردن اسرائیلی ها از مشکلات در خانه و به ثمر رساندن امتیازات سیاسی برای نتانیاهو می دانند.

اخبار مرتبط  VIDEO تازه هواپیمای بدون سرنشین بیروت را شبیه سطح ماه نشان می دهد که یک ماه پس از انفجار بزرگ باعث کشته و زخمی شدن هزاران نفر شد - RT World News

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *