درگیری پلیس اسرائیل با معترضین ، بازداشت مردی با “لباس زن برهنه” در راهپیمایی ضد نتانیاهو (VIDEOS) – اخبار جهانی RT

دست کم 12 نفر دستگیر و 2 افسر پلیس در درگیری های پراکنده در اورشلیم در جریان اعتراض هفتگی ضد دولتی به ادعای فساد نخست وزیر بنیامین نتانیاهو و پاسخ همه گیر Covid-19 دستگیر شده اند.

هزاران نفر شنبه شب در خیابان های اورشلیم به خیابان ها آمده اند ، در حالی که اعتراضات علیه نتانیاهو برای یازدهمین آخر هفته متوالی ادامه دارد ، اگرچه نتوانست به رکورد هفته گذشته برسد.

https://www.youtube.com/watch؟v=6gNlQWbgXpw

هنگامی که گروهی در مقابل محل سکونت رسمی نتانیاهو جمع می شدند ، جمعیت دیگری برای پیوستن به آنها از شهر عبور کردند. حدود دوازده نفر به جرم تلاش برای عبور از موانع حریف ، دور شدن از مسیر خارج ، نادیده گرفتن دستورات پلیس و “جنگ با پلیس”

یکی از بازداشت شدگان یک هنرمند اجرا ، Zeev Engelmayer بود که در آنجا حاضر شد “لباس زن برهنه ، به گونه ای که می تواند آزار و اذیت جنسی مردم را تشکیل دهد” طبق گفته پلیس

اخبار مرتبط  نخست وزیر سابق ایتالیا برلوسکونی چند روز پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 در بیمارستان بستری شد - RT World News

https://www.youtube.com/watch؟v=tAcL9zjmgT4

اعتراضات هفتگی ، اسرائیلی ها را در مورد موضوعات مختلف ، از جمله اتهامات طولانی مدت فساد مالی علیه نتانیاهو ، و همچنین نرخ بیکاری و وضعیت کلی اقتصاد اسرائیل گرد هم آورده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=NPCUX9Zpin8

رسیدگی دولت به بحران ویروس کرونا نیز با انتقاداتی روبرو شد ، زیرا در این هفته تعداد کشته ها در اسرائیل از 1000 نفر گذشت ، با تقریباً 30،000 مورد فعال تایید شده.

نتانیاهو بارها معترضان را اخراج کرده است “چپ” و “آنارشیست ها”، رسانه ها را به علت تحریک خشونت مقصر می دانند.
همچنین در rt.com
افسر پلیس اسرائیل با مشت به خشونت معترضین در “دفاع از خود” پرداخت ، وزارت کشور تحقیقات را آغاز کرد (ویدئو)این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *