دریای لوپن به دلیل سهولت در قرنطینه در فرانسه ، دولت فرانسه را مورد انتقاد قرار می دهد – RT World News

رئیس حزب مخالف راستگرای فرانسه ، رالی ملی ، مارین لو پن ، به دلیل شروع آرامش محدودیت های قرنطینه Covid-19 ، دولت را به خاطر “سری ناکامی” های خود منفجر کرد.

“این بحران بهداشتی ، ورشکستگی ایدئولوژیکی را که رهبران کشورمان را رهبری می کنند ، آشکار کرده است: ورشکستگی منطق سود در سیاست های عمومی ، ورشکستگی فوق لیبرالیسم ، اروپا گرایی و جهانی گرایی”. لو پن به رادیو RFI گفت.

ما از ابتدای بحران شاهد یک سری بی وقفه از ناسازگاری ها و ناکامی ها بوده ایم ، و این همچنان در مورد مدیریت حمل و نقل اتفاق می افتد! اما این مانع از ادامه دولت سرزنش و آلوده کردن فرانسوی ها نخواهد شد.

فرانسه روز دوشنبه نخستین مرحله از کاهش محدودیت های قرنطینه را آغاز کرده است. شرکت دولتی RATP که مترو پاریس را اداره می کند ، هشدار داده بود که 75 درصد خدمات خود را از سر می گیرد ، در حالی که 60 ایستگاه بسته خواهد ماند. این شرکت همچنین گفت که مترو تنها 15 درصد از ظرفیت خود را در تلاش برای کاهش ترافیک مسافر کار خواهد کرد و به مردم امکان می دهد تا مسافت اجتماعی را حفظ کنند.
همچنین در rt.com
ماموریت “فاصله اجتماعی” انجام نشد: مسافران بسته شده در قطار مترو پاریس با کم شدن محدودیت های Covid-19 خشمگین شدند (VIDEO)اخبار مرتبط  نخست وزیر مجارستان از مصالحه درباره وتو در بودجه اتحادیه اروپا خودداری کرد - اخبار جهانی RT

به همین دلیل بسیاری از ایستگاه ها به سرعت پر ازدحام شدند و برخی قطارها به تأخیر افتادند. رسانه های محلی گزارش دادند که مسافران خط 13 که یکی از شلوغ ترین پاریس هاست ، برای رسیدن اولین قطار برای رسیدن به قطار مجبور بودند حدود 40 دقیقه صبر کنند. مشکلات مشابهی در ایستگاه های راه آهن گزارش شده است.

نوشتن در رسانه های اجتماعی ، لو قلم اوضاع را در مترو خوانده است “شرم آور” و خواستار توضیحی از طرف دولت شد.

وزیر حمل و نقل ، الیزابت بورن ، عقب نشینی کرد و گفت که چنین است “شرم آور است که سعی کنید در توییتر استدلال کنید وقتی همه به دنبال راه حل هایی در زمین هستند ،” و اینکه مقامات حمل و نقل خدمات را ترمیم می کنند “در اسرع وقت” بعداً بورن به France Info گفت که RATP با تمام ظرفیت خود در پایان ماه کار خواهد کرد.

کاترین گیلوارد ، رئیس RATP توضیح داد که قطارها به دلیل بارندگی شدید روز گذشته ، دیر به خط 13 رسیدند و مشکل “به سرعت برطرف شد.”

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *