در تابلوهای دسته خواب می خوابید؟ رهبر حزب سبز ایرلند هنگام رأی گیری پارلمان دست به چرت زدن زد (VIDEO) – RT World News

ایامون رایان ، رهبر حزب Green Green ، هنگامی که مجبور شد بیدار شود برای رای دادن پس از اخراج در حین حرکت در مورد حقوق کارگران ، از خواب بیدار شد ، در پارلمان ایرلند و فریاد جنجالی برانگیخت.

فیلم های جالب از داییل نشان می دهد که نام رایان چندین بار در طول رای گیری در مورد تماس تلفنی قبل از اینکه وی سرانجام توسط رئیس دولت ویپ جک چمبرز ، که دو ردیف در جلو نشسته بود ، مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، بار خوانده شد. سرانجام بیدار شد ، رایان به این حرکت رای داد ، که هدف آن تقویت حقوق کارگران در هنگام بیماری همه گیر کرونویوسی بود.

این پیشنهاد توسط سوسیال دمکرات گری گانون پیشنهاد شده بود ، که چرت زدن رایان را اینگونه توصیف کرد “ناامید کننده” “روشی وجود دارد که ما خود را در اتاق دیل انجام دهیم و توقعی وجود دارد که حداقل شما باید بیدار باشید ،” او به Independent.ie گفت.

اخبار مرتبط  آمادگی ایالات متحده "در صورت عدم توجه به تحریم های ایران ، روسیه و چین را مسدود می کند" ، پمپئو هشدار می دهد ، همانطور که واشنگتن برای "بازگشت سریع" سازمان ملل فشار می آورد - RT World News

این حادثه آغازی جدی برای دولت جدید ائتلاف ایرلند است ، که در آن رایان به عنوان وزیر اقدامات اقلیمی ، شبکه های ارتباطی و حمل و نقل فعالیت می کند. دولت سرانجام در اواخر ماه ژوئن پس از انتخابات لرزه ای در اوایل فوریه ، سمت خود را به دست گرفت و دو حزب بزرگ سنتی ایرلند ، یعنی Fianna Fail و Fine Gal ، هر دو به دور از اکثریت خلاصه شدند و آنها را مجبور به جمع شدن و پیوستن به جمع سبزها کردند تا بتوانند. رسیدن به قدرت
همچنین در rt.com
پس از نود سال تلاش برای نخست وزیر ایرلند ، سرانجام میشیل مارتین این کار را کرد. چه انتظاری از این استاد بی عقل داریم؟مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *