در حالیکه بارها و رستورانها به مدت 15 روز تعطیل بودند ، اعتراضات در بارسلون که مورد حمله کوید قرار گرفته است آغاز شد – RT World News

همزمان با اعمال محدودیت های جدید ویروس کرونا در سراسر کاتالونیا اسپانیا ، کارگران بار و رستوران در اعتراض به تعطیلی 15 روزه بخش مهمان نوازی به خیابان ها آمدند و هشدار دادند که صنعت آنها در خطر “انقراض” است.

تقریباً 1000 کارمند مهمانداری روز جمعه و در اطراف Plaza de Sant Jaume ، در مرکز تاریخی بارسلون ، جمع شدند تا تصمیم دولت منطقه ای را برای تعطیلی بارها و رستوران ها به مدت دو هفته در میان افزایش عفونت های جدید رد کنند.

اکثر اعتراضات مسالمت آمیز بوده است ، زیرا تظاهرکنندگان گلدانها و قابلمه ها را به هم می کوبند زیرا تأثیر محدودیت های جدید Covid-19 در مشاغل و مشاغل را برجسته می کند.

تظاهرکنندگان شعار می دادند “ما را نبند” ،“دولت استعفا” ، و “ما مقصر نیستیم” آنها خشم خود را از تصمیم دولت منطقه ابراز داشتند. همزمان با راهپیمایی گروهها در سطح شهر ، تظاهرات همچنین ترافیک و جاده های اصلی را مسدود کرد.

با افزایش تنش و برخی معترضین به سمت مقر دولت کاتالونیا تخم مرغ ، میوه و حتی بشقاب پرتاب کردند ، پلیس با تجهیزات ضد شورش مستقر شد.

یک بنر که توسط معترضین با لباس پاندا در دست بود ، خوانده می شد “در خطر انقراض. پانداها و کارگران مهمان نوازی با یک هدف متحد شدند. “

اعلامیه تعطیلی بارها و رستوران ها روز چهارشنبه در حالی اعلام شد که رئیس منطقه ای موقت پره آراگونس گفت که کاتالونیا برای جلوگیری از قفل کامل در آینده نیاز به اقدام فعلی دارد. این محدودیت های جدید اعلام شد زیرا آلودگی های Covid-19 در کاتالونیا از 250 مورد در هر 100000 نفر عبور کرد.

اخبار مرتبط  آمارهای جدید RT نشان می دهد که وب سایت های خبری عربی زبان رقیب از نظر میزان جذب مخاطب برنده است - RT World News

بخش مهمان نوازی باید تحت اقدامات انجام شده به مدت 15 روز کاملاً بسته شود ، به استثنای خدمات تحویل کالا و تحویل کالا. مراکز خرید و سالنهای ورزشی نیز مجبور به کاهش ظرفیت خود شده اند ، در حالی که کلاسهای حضوری در دانشگاهها لغو و کلیه مسابقات ورزشی غیرحرفه ای به حالت تعلیق درآمده است.
همچنین در rt.com
کاتالونیا به همه بارها و رستوران ها دستور می دهد تا در مدت زمان 15 روز در میان افزایش فشار Covid تعطیل شوندبر اساس ارقام دولت ، اسپانیا از زمان شروع شیوع ویروس کرونا تاکنون 921،374 عفونت و 33،553 مورد مرگ را به ثبت رسانده است. روز پنجشنبه این کشور رکورد نزدیک به عفونت روزانه را در 13،318 ، همراه با 140 مورد مرگ دیگر ثبت کرد.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *