در حالی که ده ها اثر هنری در حملات تکان دهنده موزه برلین آسیب دیدند ، سرزنش شد و متهم به تئوری توطئه شد – RT World News

پلیس آلمان در حال تحقیق در مورد یک مورد عجیب خرابکاری در سه موزه در اوایل ماه جاری است ، زیرا آن را به مدت دو هفته مخفی نگه داشته است. گزارش های رسانه ای این حادثه را به شیطان پرستی ، QAnon و دیگر تئوری های توطئه گره می زند.

طبق گفته پلیس ، حدود 70 اشیا and و مصنوعات باقی مانده است “خسارتی که هنوز قابل ارزیابی نیست” در سلسله حملاتی که از ساعت 10 صبح تا 6 عصر 3 اکتبر در سه مکان در جزیره موزه برلین ، یک میراث جهانی یونسکو انجام شد.

پلیس در پایتخت آلمان درخواست شهود کرده است و تصور می کند که این تخریب توسط یک مجرم تنها انجام شده است ، اما احتمال درگیر شدن چندین نفر را رد نکرده است.
همچنین در rt.com
رویای مگالومانیاک مجسم است؟ نوار Globe شکل از ‘HITLER’S YACHT’ برای جذب در حراج (عکس)گنجینه های مورد هدف شامل سارکوفاژی مصر باستان ، نیم تنه ملکه مصری Nefertiti ، قربانگاه پرگامون قرن دوم قبل از میلاد و نقاشی های قرن نوزدهم در موزه پرگامون ، موزه Neues و Alte Nationalgalerie با مایعات روغنی غوطه ور شد خسارت.

درک شده است که این حادثه بدترین مورد خرابکاری هنری در آلمان پس از جنگ است. مقامات هنوز توضیح نداده اند که چرا بیش از دو هفته مخفی نگه داشته شده است.

این حملات در سی امین سالگرد اتحاد آلمان صورت گرفت ، اگرچه مشخص نیست که این تاریخ دارای اهمیت است. با این وجود ، نظریه ای که گزارش های رسانه ای درباره خرابکاری را فراگرفته است ، حملات را به آتیلا هیلدمن ، نظریه پرداز توطئه وگان رادیکال وگید و کوید -19 پیوند می دهد.

اخبار مرتبط  اردوغان ممنوعیت سفر در حال حاضر ترکیه در ترکیه به دلیل شیوع تاج ویروس را "سیاسی" منفجر کرد - RT World News

هیلدمن به صورت آنلاین در کانال تلگرامی خود ادعا کرد که محراب پرگامون است “تاج و تخت شیطان” و به عنوان مکانی برای ملاقات “صحنه جهانی شیطان پرستی و جنایتکاران کرونا” عمل کرد.

هیلدمن ، که مسلماً مشهورترین طرفدار آلمانی در تئوری توطئه QAnon است ، ادعا کرد که آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان از محراب برای انجام کار استفاده می کند “فداکاری های انسانی”

سه شنبه شب ، هیلدمن به رسانه های آلمانی در مورد این تخریب با عنوان ، “حقیقت! این تخت پادشاهی بعل (شیطان) است. “

یک مورد مشابه در یونان در سال 2018 رخ داد ، زمانی که دو زن ، بعداً مشخص شد که از نژاد بلغاری هستند ، در آتن به جرم آغشته کردن نمایشگاه های موزه با معجون روغن و مربا دستگیر شدند ، “زیرا کتاب مقدس می گوید که این معجزه آسا است.”

در حالی که تحقیقات ادامه دارد ، پلیس آلمان از اظهار نظر در مورد این حادثه عجیب خودداری کرده است.
همچنین در rt.com
فیس بوک و اینستاگرام برای پاک کردن همه حساب های “نمایندگی QAnon” ، حتی آنهایی که “محتوای خشن” را به اشتراک نمی گذارندفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *