در حالی که مقامات در مورد قفل شدیدتر صحبت می کنند ، رستوران های ایتالیایی در اعتراض به اعتراض درهای خود را باز می کنند (VIDEOS) – RT World News

اگرچه بیشتر ایتالیا تحت محدودیت های شدید کرونا باقی مانده است ، اما رستوران ها و بارها در اعتراض به این کار درهای خود را باز کرده اند. مشتریان آشامیدند ، غذا خوردند ، آواز خواندند و در یک فیلم ویروسی ، پلیس ظاهراً پلیس را از در بیرون بوت کرد.

جوزپه کونته نخست وزیر ایتالیا روز جمعه محدودیت های ویروس کرونا در سه لایه را افزایش داد و از ساعت 10:00 تا 5 صبح ممنوعیت رفت و آمد در سراسر کشور را تا ماه مارس اعمال کرد و سفر بین 20 منطقه ایتالیا را تا 15 فوریه ممنوع کرد. جمعه.
همچنین در rt.com
دموکراسی اروپا در اسکله است زیرا دولت های هلند و استونی با ایتالیا نیز در آستانه سقوط قرار دارند ، خدا را شکر برای Brexitبرای مناطقی که براساس “موارد نارنجی” یا “قرمز” طبقه بندی شده اند ، بر اساس تعداد موارد ثبت شده در آنجا ، بارها و رستوران ها فقط در محدوده حمل و نقل محدود هستند.

محدودیت های گسترده برای صاحبان بار و رستوران ها به خوبی کاهش پیدا نکرده است. با سازمان دهی در شبکه های اجتماعی تحت هشتگ “#IoApro” (من باز می کنم) ، مالکان در اعتراض به اعتراض ، جمعه درهای خانه خود را باز کردند.

حال و هوای یک مرکز میلان به ظاهر جشن بود ، با صدای بلند موسیقی و خانه ای کامل از مشتریانی که بدون نقاب بودند شب را با رقص روی میزها خاتمه می دادند.

گزارش ها در رسانه های ایتالیایی حاکی از آن است که برخی از بارها و رستوران ها به این صراحت سرکشی نمی کردند. برخی به سادگی از ساعت 6 بعدازظهر ، زمان بسته شدن مجاز در مناطق “زرد” باز بودند. دیگران گشودند ، اما با احتیاط باقی ماندند و فاصله اجتماعی را در داخل اعمال کردند.

تعداد شرکت کنندگان مشخص نیست. قبل از روز جمعه ، برگزارکنندگان #IoApro گفتند که انتظار می رود حدود 50،000 رستوران دار در آن شرکت کنند. با این حال ، گزارش ها در رسانه های ایتالیایی حاکی از آن است که تعداد بسیار کمی در واقع درهای خود را باز کرده اند.

اخبار مرتبط  تب های ضد 5G در هلند گسترش می یابد زیرا برج ها دچار آتش سوزی و خرابکاری می شوند - RT World News

در یک ویدئو که جمعه شب ویروسی شد ، این تصاویر ظاهرا نشان می دهد که پلیس قصد دارد وارد میخانه شود ، قبل از اینکه با شعار دادن از مشتریان از درب منزل آزار یابد.

با این حال بعضی از مشتریان به این راحتیها پیاده نمی شدند. حداقل در یک رستوران در فلورانس ، 9 نفر از مشتریان جریمه شدند و مالک مجبور شد به رغم اینکه فلورانس در منطقه “زرد” است ، به مدت یک هفته کاملاً تعطیل شود.

ایتالیا سخت و زود از Covid-19 رنج برد و تا به امروز بیش از 2.35 میلیون مورد بیماری را همراه با بیش از 81000 مرگ تایید کرده است. اگرچه موارد جدید و مرگ و میر از بالاترین رقم خود در ماه نوامبر کاهش یافته است ، اما بیش از 15000 نفر در بیشتر روزها ثبت می شوند و هنوز هم چند صد نفر از دنیا می روند.

در حالی که صاحبان رستوران ممکن است از محدودیت های چند لایه کشور نگران باشند ، یک مشاور وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا روز جمعه به بلومبرگ گفت که به زودی بازگشت به یک قفل سختگیرانه ملی ممکن است در کارتها باشد.

“ما باید حرکت مردم را محدود کنیم ، همه چیز به جز مشاغل ضروری را به مدت دو ماه مسدود کنیم ،” او گفت ، هشدار داد که “اقدامات ضعیف اکنون کارساز نخواهد بود.”

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *