در حالی که پرونده Covid-19 رکورد جدیدی را ثبت کرده است ، فرانسه برای 46 میلیون نفر منع رفت و آمد را پوشش می دهد – RT World News

منع رفت و آمد کرونا در فرانسه شامل دو سوم جمعیت خواهد شد ، این کشور گزارش روز چهارشنبه 41،622 مورد تایید شده جدید را گزارش کرده است.

نخست وزیر فرانسه ژان کاستکس گفت که مقررات منع رفت و آمد در هفته گذشته در پاریس و هشت شهر بزرگ دیگر اعمال شده و به 38 بخش دیگر گسترش خواهد یافت. این بدان معناست که 46 میلیون نفر از 67 میلیون نفر جمعیت کشور از ساعت 9 تا 6 صبح اجازه خروج از خانه خود را ندارند.

کشور خود را در پیدا کرده است “وضعیت جدی” به دلیل موج دوم ویروس کرونا و این همچنان ادامه دارد “تنزل” کاستکس گفت. تعداد موارد در طی هفته گذشته 40 درصد افزایش یافته است ، در حالی که تعداد آلودگی ها هر 15 روز دو برابر شده است.

“هیچ کس نمی تواند خود را از این در امان بداند ، حتی جوانان” Castex اصرار ورزید و از مردم خواست كه ماسك بزنند ، دست های خود را بشویند و از قوانین فاصله اجتماعی استفاده كنند.

اخبار مرتبط  مقصر روسیه است؟ ادعاهای MSM مبنی بر اینكه مسكو دست به شورش در ضد شورش و خشونت آمریكا زده است - كاملاً انتظار می رود - - RT World News
همچنین در rt.com
اسپانیا در تلاطم Covid-19 “خارج از کنترل” است زیرا وزیر بهداشت خواستار “اقدامات شدید” برای مقابله با بدترین تعداد اروپا استاندکی پس از اعلام محدودیت ها ، مقامات بهداشتی فرانسه اعلام کردند که روز چهارشنبه رکورد 41،622 مورد در این کشور ثبت شده است. تعداد کل عفونت ها اکنون به 999،043 رسیده است ، به این معنی که ، در روز جمعه ، فرانسه دومین کشور اروپایی پس از اسپانیا خواهد بود که از مرز یک میلیون عبور کرده است.

در حال حاضر تعداد کشته شدگان این بیماری در کشور 34210 نفر است که در 24 ساعت گذشته 162 مورد فوتی رخ داده است. تعداد موارد شدید Covid-19 که نیاز به بستری شدن در بیمارستان دارند نیز افزایش یافت و 847 مورد رشد کرد و در مجموع به 14،032 مورد رسید.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *