در صورت درخواست توسط دولت مادورو ، ایران سوخت بیشتری را به ونزوئلا ادامه خواهد داد – RT World News

وزارت امور خارجه گفت ، تهران آماده است تا محموله های سوخت را به ونزوئلا با بحران متضرر ادامه دهد ، اگر وزارت خارجه این كار را انجام دهد ، وزارت امور خارجه می گوید ، هنگامی كه یك شناور نفتکش ایرانی بار خود را در بندرهای كاراكس بارگیری می كند.

جمهوری اسلامی “حقوق تجارت آزاد خود را با ونزوئلا تمرین می کند ، و اگر کاراکاس خواستار تأمین بیشتر از ایران باشد ، ما آماده ارسال کشتی های بیشتری هستیم.” عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران روز دوشنبه به خبرنگاران گفت.

ایران پنج تانکر را برای ارسال 1.5 میلیون بشکه سوخت به ملت آمریکای جنوبی اعزام کرد ، که با رکود اقتصادی روبرو شده است که ظرفیت های پالایش آن را کاهش داده است. اولین کشتی های شناور در اوایل ماه مه به سواحل این کشور رسیدند.

https://www.youtube.com/watch؟v=JrmRwFiDqLs

این دوشنبه ، آخرین پنج کشتی از پرچم ایران است “کلاول” ، وارد ونزوئلا شد و این مأموریت را موفقیت آمیز ساخت. این تحویل در نتیجه تحریم های شدید ایالات متحده که هر دو کشور با آن روبرو هستند ، تحقق می یابد. به نظر می رسد که واشنگتن مایل است خط زندگی ایران را قطع کند ، اگرچه صریحاً نگفت که قصد رهگیری تانکرها را دارد.

اخبار مرتبط  O خوب است؟ تحقیقات جدید ، گروه خونی ، نقش اساسی در آسیب پذیری Covid-19 دارد - RT World News

با این وجود ، کاراکاس پیشتر هشدار داده بود که کشتی های ایرانی روبرو شوند “تهدید استفاده قریب الوقوع از نیروی نظامی” توسط نیروی دریایی ایالات متحده در حالی که در مسیری به ونزوئلا است. به نوبه خود ، تهران قول داد كه در صورت وقوع هرگونه مداخله در عبور کشتی ها ، قصاص شود.
همچنین در rt.com
سازمان دیده بان نفتکش های دریایی نادر و شجاع حین حمل محموله اول روغن برای ونزوئلا (VIDEO)برای دریافت داستانهایی که رسانه های اصلی به شما نمی گویند ، در خبرنامه RT مشترک شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *