دستورالعمل UFO RESPONSE پس از انتشار ویدئو پنتاگون به ارتش ژاپن ارسال شده است – RT World News

به نیروهای دفاع شخصی ژاپن دستوراتی درباره چگونگی پاسخگویی به اشیا flying ناشناس پرنده ای که فضای هوایی این کشور را تهدید می کنند ، صادر شده است – اگرچه وزیر دفاع تأکید می کند ، شخصاً اعتقادی به بیگانگان ندارد.

این دستورات به صورت کتبی بین وزارت دفاع و پرسنل SDF ژاپن توزیع شد. وزیر دفاع تارو کونو شخصاً درخواست کرد که آنها در ماه آوریل پس از انتشار رسمی سه فیلم پنتاگون توسط خلبانان نیروی دریایی ایالات متحده با استفاده از رفتارهای عجیب و غریب توسط خلبانان نیروی دریایی آمریکا تهیه شود.

به اعضای سرویس دهنده SDF دستور داده می شود در صورت مشاهده شی پرنده ناشناسی که می تواند تهدیدی برای دفاع و امنیت ملی ژاپن باشد ، سریعاً به مافوق خود اطلاع دهند. آنها همچنین قرار است تا آنجا که ممکن است از این جسم به طور جامع فیلمبرداری کنند ، بنابراین پس از آن می توانند فیلم را تجزیه و تحلیل کنند و (امیدوارم) ماهیت عجیب و غریب موجود در هوا را تعیین کنند. فیلم های ارسالی توسط عموم نیز تحت دستورات جدید به طور دقیق تجزیه و تحلیل می شود.
همچنین در rt.com
خلبان شاهد بشقاب پرنده معروف طبقه بندی نشده بشقاب پرنده می گوید که این شی در هنگام برخورد مرتکب “اقدام جنگی” شده استدر حالی که کونو تأکید کرد وقتی پنج ماه پیش برای اولین بار دستور را صادر کرده است ، او بیگانه نیست – “صادقانه بگویم ، من به بشقاب پرنده ها اعتقادی ندارم، “او به خبرنگاران گفت – دلیل رسمی این دستورالعمل افزایش ترافیک هواپیماهای بدون سرنشین و سایر اشیا flying پرنده است که برخلاف هواپیماهای معمولی حرکت می کنند. کونو ادعا کرد که هیچ خلبان ژاپنی تاکنون بشقاب پرنده ندیده است.

پنتاگون ماه گذشته یک گروه ویژه پدیده هوایی ناشناخته را برای بررسی حوادث بشقاب پرنده ایجاد کرد و یک واحد ادعا شده به نام “برنامه پیشرفته شناسایی تهدید هوافضا” را که احداث آن اخیراً برای عموم آشکار شده بود احیا کرد (و ممکن است واقعاً اصلاً منحل نشده باشد) ) اندکی بعد ، کونو با وزیر دفاع ایالات متحده مارک اسپر در گوام دیدار کرد و به نقل از کیودو نیوز ، موضوع بشقاب پرنده به عنوان یک موضوع احتمالی برای همکاری ژاپن و آمریکا ظاهر شد.

اخبار مرتبط  درگیری با پلیس و ده ها بازداشت به دلیل فوران نزاع دسته جمعی در مرکز فرانکفورت (VIDEO) - RT World News

سه ویدیوی منتشر شده توسط پنتاگون در اوایل سال جاری در ابتدا در سال 2007 و 2017 منتشر شد ، و علاقه مندان بیگانه را با وسایل نقلیه ساخته شده توسط انسان که ظاهراً از قوانین آیرودینامیک سرپیچی می کنند ، وحشی می کند. با این حال ، توضیحات جایگزین برای کلیپ ها ظاهر شده است. چندین کارمند سابق مجتمع نظامی – صنعتی ایالات متحده پیشنهاد کردند “بشقاب پرنده ها“بخشی از یک برنامه اسلحه بسیار محرمانه بود ، احتمالاً یک جز component دفاع موشکی شناخته شده به عنوان”سلاح کشتار جنبشی” یا “وسیله کشتن exoatmospheric.“یک افسر بازنشسته سیا استدلال کرد که فیلم ها نشان داده شده است”هواپیماهای شبح“ایجاد شده توسط یک برنامه جعل رادار آمریکا.
همچنین در rt.com
برنامه رادارگریزی مربوط به دوران جنگ سرد چه ربطی به مشاهدات اخیر بشقاب پرنده ها دارد؟ جانبازان منطقه 51 و CIA فاش می کنندحتی سناتور مارکو روبیو (R-Florida) اذعان داشت که هواپیمای عجیب و غریب ممکن است فناوری کاملاً مخفی آمریكا را به نمایش بگذارد – هرچند كه وی پیشنهاد را در هشدار مبنی بر اینكه “چین یا روسیه“احتمالاً ساخته شده بود”برخی جهش های فنی“به خطر انداختن راه آمریکایی.

یک جسم عجیب و غریب شبیه بالون که در ژوئن در شمال ژاپن مشاهده شد ، شبکه های اجتماعی را برافروخت و گمانه زنی ها در مورد ماهیت بیگانه آن پس از انفجار آژانس هواشناسی ژاپن و SDF ، متعلق به آنها بود. علی رغم اصرار کونو بر اینکه SDF هرگز “برخورد نزدیک” نداشته است ، چندین مورد مشاهده ناشناخته از بشقاب پرنده ها توسط خلبانان ژاپنی در واقع به دولت گزارش شده است – هرچند مقامات تمایل دارند چنین مشاهداتی را از دسترس خارج کنند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *