دست کم دو کشته در هنگام حمله به رئیس پلیس مکزیکوسیتی ، یک مقام رسمی زخمی اما “خطرناک نیست” – RT World News

دست کم دو نفر در یک حمله تیراندازی در منطقه ای از پایتخت مکزیک کشته شده اند که دارای بسیاری از اقامتگاه های دیپلماتیک است. این حمله مقامات عالی امنیتی این شهر را هدف قرار داده بود.

در منطقه لماس دو Chapultepec – یکی از ثروتمندترین محله های غرب پایتخت – گلوله های سنگین شنیده شده است. کلودیا شینباوم ، شهردار کلودیا شینباوم ، رئیس امنیت عمومی این شهر را مورد هدف قرار داد توییت.

وی گفت ، این مقام امنیتی ، عمر گارسیا هارفوچ ، مجروح شده است و اکنون در بیمارستان تحت مداوا قرار دارد. “از خطر” شهردار همچنین تأیید کرد که وجود داشته است “فوتشدگان” و دستگیری های پس از این حادثه ، اما به جزئیات دیگری نرسید.

عکس های به اشتراک گذاشته شده در روزنامه نگار محلی ، کارلوس هیدالگو ، در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که وسیله نقلیه هارفوچ پس از این حمله گلوله های گلوله شده است.

بعداً ، هارفوچ گفت در توییتر مبنی بر حمله وی توسط کارتل نسل جدید Jalisco – یک گروه جنایتکار بدنام به رهبری یکی از داروسازان تحت تعقیب مکزیک. وی همچنین تأیید کرد که دو تن از همکارانش در این حمله جان خود را از دست دادند. خود رئیس پلیس سه زخمی در اثر اصابت گلوله و چندین مصدومیت تکه تكه دریافت كرد.

گفته می شود که هارفوچ در هنگام کمین به یک جلسه امنیتی منظم با شینباوم می رود. رئیس جمهور مکزیک آندرس مانوئل لوپز اوبرادور این حمله را با تلاش های اجرای قانون برای برقراری نظم و قانون در این شهر مرتبط کرد.

اخبار مرتبط  حداقل 1 مسافر زنده می ماند سقوط هواپیما پاکستان - رسانه های محلی - RT اخبار جهان

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *