دست کم 2 سرباز کشته شده در حمله شبه نظامیان به پلیس شبه نظامی در کشمیر تحت کنترل هند – RT World News

رسانه های محلی گزارش دادند که حداقل دو پلیس شبه نظامی توسط مهاجمان ناشناس در منطقه تحت کنترل کشمیر کشته شده اند. مهاجمان از صحنه فرار كردند و باعث شد كه مانیتورینگ شود.

براساس گزارش ها ، ستیزه جویان ناشناس روز شنبه بر روی گشت مشترک نیروی مرکزی ذخیره نیروی مرکزی (CRPF) و پلیس محلی در منطقه سوپور در منطقه بارامولا در شمال کشمیر آتش گشودند و شماری از سربازان را زخمی کردند.

مجروحان به یک بیمارستان در نزدیکی ، که در آن دست کم دو نفر از پرسنل CRPF در هنگام ورود اعلام شده بودند ، اعزام شدند. سایر گزارش های رسانه ها حاکی از آن است که سرباز سوم بعد از مدت کوتاهی در بیمارستان درگذشت.

مهاجمان از صحنه فرار کرده و یک عملیات مانیتورینگ آغاز شده است. بلافاصله مشخص نیست که آیا اجرای قانون توانسته است متجاوزان را غارت کند.

این تیراندازی دومین حمله به CRPF مستقر در کشمیر تحت کنترل هند طی 24 ساعت گذشته است. روز جمعه اواخر ، ستیزه جویان ناشناس به یک اردوگاه پلیس شبه نظامی در منطقه نیو ولسوالی پولوما آتش گشودند و یک سرباز زخمی را اندکی زخمی کردند. منطقه با اکثر مسلمانان کشمیر توسط هند و پاکستان مورد اختلاف است. هر دو کشور ادعای منطقه به عنوان خود را دارند و هر یک تقریباً نیمی از قلمرو مشکل را کنترل می کنند.

اخبار مرتبط  پکن اعلام کرد كه آمریكا با نژادپرستی به طور كاملاً متصل به ILL با نژادپرستی ، پور اعلام كرد كه جورج فلوید تظاهرات شهرهای ایالات متحده را در هم می زند - RT World News
همچنین در rt.com
مقامات پلیس هند در حمله ستیزه جویان به منطقه کشمیر کشته و یک زخمی دیگر را برعهده گرفتسال گذشته ، کشمیر به صحنه اختلافات دیگری بین دو کشور مسلح هسته ای تبدیل شد. در حالی که آنها موفق شدند از وارد شدن به یک جنگ تمام عیار جلوگیری کنند ، نبردهای مرزی با شدت کم همچنان ادامه دارد ، در حالی که اسلام آباد و دهلی نو بارها و بارها یکدیگر را متهم می کنند “نقض آتش بس”

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *