دست کم 7 مصدوم ، 3 نفر ‘جدی’ پس از شلیک ماشین به مردم در پیاده رو در برلین – RT World News

صبح امروز یکشنبه در حالی که یک اتومبیل در منطقه غربی شارلوتنبورگ در برلین سوار شد ، تعدادی از افراد زخمی شدند. این راننده توسط نیروهای امنیتی دستگیر شده است ، تأیید شده است.

این حادثه چشمگیر در نزدیکی ایستگاه باغ وحش بهنهاف در برلین-شارلوتنبرگ واقع شده است ، که در نزدیکی باغ وحش محبوب این شهر واقع شده است. سرویس آتش نشانی پایتخت آلمان در توییتر گزارش داد که یک وسیله نقلیه از جاده عبور کرده و به پیاده رو برخورد کرده است.

به گفته این گزارش ، هفت نفر مجروح شده اند كه سه نفر از آنها به طور جدی ، مجبور به مراقبت فوری هستند.

حدود 60 امدادگر به منطقه اعزام شدند که به سرعت توسط پلیس خاموش شد. مقامات همچنین هلیکوپترهای Medevac را فرستاده اند تا مجروحان را به بیمارستان منتقل کنند.

رسانه های محلی اعلام کردند که خود راننده نیز در بین مصدومان بود. او به سرعت توسط پلیس دستگیر شد ، که اعتقاد ندارند که وجود نداشته باشد “سیاسی یا مذهبی” انگیزه ها پشت واقعه در این مرحله.

مأموران انتظامی از سگهای پلیس برای بررسی وجود مواد منفجره استفاده کردند. افسران شدیداً مسلح نیز در همین نزدیکی حضور داشتند.

اخبار مرتبط  مقبره های باستانی و صدها اشیاء با سابقه "دوران طلایی" در تاریخ چین کشف شده در اصل جاده ابریشم - RT World News

به گزارش روزنامه برلین زیتونگ ، این اتومبیل مورد نظر یک SUV مشکی با پلاک های استونی است. با این حال ، علت سقوط ویرانگر هنوز ناشناخته است.

در حالی که آخرین حادثه هیچ پیوندی تأیید نشده برای یک حمله هدفمند نشان داده است ، برلین ها هنوز هم از خاطره یک رویداد مشابه غافلگیر شده اند. در سال 2016 ، انیس امری ، یک پناهجو ناموفق از تونس ، عمداً یک کامیون سنگین را به یک بازار کریسمس شلوغ در میدان عمومی Breitscheidplatz سوار کرد.

در این حمله تروریستی 12 نفر کشته و ده ها زخمی بر جای گذاشت. امری موفق به فرار از آلمان شد اما چند روز بعد در تیراندازی با پلیس ایتالیا در میلان کشته شد.
همچنین در rt.com
شکار پلیس در حال وقوع پیاده شدن خودرو به عابر پیاده در مونیخ است که 3 نفر را مجروح کردبرای دریافت داستانهایی که رسانه های اصلی به شما نمی گویند ، در خبرنامه RT مشترک شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *