ده ها تن در حالی دستگیر شدند که فرانسه شبکه های بزرگ پورنو کودکان را مورد سو استفاده قرار داده است ، از جمله مردانی که مظنون به تجاوز جنسی به بچه ها در دوربین هستند – RT World News

پلیس فرانسه 61 نفر را که گفته می شود در یک شبکه گسترده پورنوگرافی کودکان درگیر بوده اند ، دستگیر کرده است. محققان گفتند که برخی از مظنونان از حمله جنسی خود به خردسالان فیلم گرفته اند.

این مهمترین خبر توسط اریک Berot ، رئیس یکی از بخش های زیر مجموعه ریاست فرانسه برای مبارزه با جرایم سازمان یافته ، در روز پنجشنبه اعلام شد. این دستگیری ها این هفته طی عملیاتی گسترده انجام شد که 30 منطقه فرانسه را در بر می گرفت.

تاکنون 61 مظنون بازداشت شده اند. چندین مظنون در موقعیت هایی کار می کردند که دسترسی به کودکان را تسهیل می کرد – این معلمان شامل معلمان ، رهبران مذهبی و حتی مقامات تالار شهر هستند.

“این دستگیری ها شامل همه افراد می شود – همه مشاغل ، تمام طبقات اجتماعی ، از بازرگانان گرفته تا مدیران ، از یقه سفید تا یقه آبی ، در هر سنی ، از 28 تا 75 سال ، از همه موقعیت های خانوادگی ، افراد مجرد ، افراد زوج ، با یا بدون فرزند ، “ Berot اظهار داشت.
همچنین در rt.com
کلیسای انگلستان به طور دسته جمعی کودکان پدوفیل را بخشید و به آنها اجازه داد که با کودکان کار خود را ادامه دهندحداقل 13 نفر از دستگیرشدگان سابقه کیفری قبلی داشته و در ثبت ملی بزهکاران جنسی بوده اند. مظنونان غالباً مرد هستند و فقط یك زن مظنون به تماشای فیلم های غیرقانونی در كنار همسر خود در میان افراد بازداشت شده است. تقاضا برای پورنوگرافی کودکان در فرانسه در میان محاصره ضد کرونا افزایش یافته است.

اخبار مرتبط  گزارش هایی از آتش سوزی و انفجارها در هنگام آغاز عملیات انفجار ، در پاسخ به "حادثه امنیتی" در مرز لبنان (عکس) ، ویدئو) - RT World News

این دستگیری ها پس از ماه ها تحقیق در مورد گروه بزرگی انجام شد که از طریق شبکه های نظیر به نظیر ، پورنو کودکان را به صورت آنلاین تولید و توزیع می کرد. پلیس مقدار زیادی کامپیوتر ، و درایو های سخت و USB ، و همچنین سایر وسایل الکترونیکی کشف و ضبط کرده است. Berot گفت ، محققان هنوز در حال جستجوی اطلاعات هستند.

اعتقاد بر این است که حداقل سه نفر از مظنونان شخصاً در تجاوز به دوربین با خردسالان نقش داشته اند. به گفته بروت ، یکی از مظنونان ، که دانشمند کامپیوتر است ، اعتراف کرده که از 14 سالگی به طور مرتب به دختر 14 ساله خود حمله کرده است. مأموران یک حافظه پنهان عظیم از بیش از 110،000 تصویر غیرقانونی و حدود 2000 فیلم پورنوگرافی کودک را در رایانه وی کشف کردند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *