ده ها نفر از ترس ساختمان در اثر ریزش باران های شدید باران در نزدیکی بمبئی هند (VIDEOS) – گرفتار شدن در دام گرفتگی – VIDEOS News World

اعتقاد بر این است که پس از فروپاشی یک ساختمان پنج طبقه در شهری در جنوب شهر پایتخت مالی هند بمبئی ، حدود 90 نفر به دام افتاده اند. حدود 30 نفر در حال حاضر از زیر آوار نجات یافته اند.

ساختمان مهاد در حدود 200 کیلومتری شهر بمبئی ، ناگهان عصر روز دوشنبه فرو ریخت. کل سازه به طور موثری به گرد و غبار و آوار کاهش یافته است ، با فیلم های موجود در صحنه که نشان می دهد این ساختمان در جای خود قرار گرفته است.

به گفته مقامات محلی دست کم 28 نفر از قبل از صحنه نجات یافته اند. تصور می شود که حدود 90 نفر دیگر ، از جمله کودکان ، هنوز به دام افتاده اند.

اخبار مرتبط  تروریست داعش وطن فرانسوی به جرم قتل تشدید شده و گروه پیشرو جهادی ها به 30 سال محکوم شد - RT World News

این سقوط که در اثر باران های موسمی و سنگین منطقه رخ داد ، یک عملیات بزرگ نجات را به دنبال داشت ، در حالی که کارگران اورژانس و ساکنان محلی با عجله به محل حادثه می روند تا از میان آوارها حفر کنند.
همچنین در rt.com
سه جرثقیل در بندر اصلی کانتینر در نزدیکی بمبئی سقوط کرد (عکس ، VIDEO)فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *