ده ها نفر در اعتراضات هرج و مرج ضد ضد نتانیاهو در اورشلیم دستگیر شدند (VIDEOS، عکس) – RT World News

هزاران نفر در خیابانهای بیت المقدس روبرو شده اند ، زیرا اعتراضات علیه ادعای فساد ادعا شده نخست وزیر بنیامین نتانیاهو ، و همچنین سوءاستفاده از بحران کورنو ویروس ، در سراسر کشور ادامه دارد.

براساس برخی برآوردها ، براساس برخی برآوردها ، تا 10 هزار نفر روز شنبه در خیابان های بیت المقدس برخورد کردند ، زیرا اعتراضات علیه نتانیاهو برای نهمین هفته متوالی ادامه می یابد. این فعالان در جلوی محل رسمی شهر نتانیاهو جمع شدند و چندین تقاطع را در شهر مسدود کردند.

رسانه های محلی گزارش دادند ، در حالی که تظاهرات به نزاع های پراکنده بین پلیس و معترضین تشدید شد ، دست کم 30 نفر بازداشت شدند.

این اعتراض مردم را درمورد موضوعات مختلفی از جمله اتهامات طولانی مدت فساد علیه نتانیاهو ، و همچنین بیکاری 20+ درصدی و وضعیت کلی اقتصاد اسرائیل گرد هم آورد.

اخبار مرتبط  Guardian در مورد اینکه چرا تصرف هوش مصنوعی به روشی که توسط ربات نوشته شده است اتفاق نمی افتد ، صحبت می کند اما سران فنی پشت این نیرنگ بوی یک انسان را می گیرند - RT World News

برخورد دولت با بحران کوروی ویروس نیز با انتقاد روبرو شد ، زیرا این هفته اسرائیل 100 هزار پرونده را تصویب کرد ، رقم نسبتاً قابل توجهی برای 9 میلیون کشور.

فعالان به اصطلاح جنبش پرچم سیاه ، که نتانیاهو را “تهدیدی برای دموکراسی اسرائیل” تلقی می کنند ، در بین معترضین نیز مورد توجه قرار گرفتند.

دور جدید اعتراضات درست قبل از پایان مهلت 25 اوت برای تصویب بودجه دولت انجام می شود. دولت از هفته ها قبل در این مرحله به بن بست رسیده است و دمیدن مهلت مقرر می تواند منجر به انتخابات عمومی جدید شود – دوره چهارم در کمتر از دو سال.
همچنین در rt.com
“او ما را گول زد”: رهبران اسرائیلی در کرانه باختری نتانیاهو را به عقب نشینی به قول الحاق متهم کردندفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *