ده هزار معترض با محدود کردن Covid-19 محدود کردن موانع در وین ، با ضد اعتراض روبرو می شوند (VIDEOS) – RT World News

حدود 10 هزار نفر روز شنبه در اعتراض به محدودیت های هدف جلوگیری از گسترش Covid-19 و از طریق استعفای سباستین کورز ، صدراعظم ، از طریق مرکز وین پایتخت اتریش راهپیمایی کردند.

هنگامی که کورز و دولت وی در مورد امکان تمدید قفل سوم در اتریش که شامل محدودیت های حرکتی و تعطیلی کلیه مشاغل غیر ضروری است بحث کردند ، افراد مشکوک به ویروس کرونا به خیابان ها آمدند. اعلامیه رسمی روز یکشنبه پیش بینی می شود.

به گفته رسانه های محلی ، دو تجمع در مناطق مختلف شهر برگزار شد ، که به ندرت شاهد اقدامات اعتراضی گسترده ای است ، قبل از اینکه در یک راهپیمایی متشکل از 10 هزار نفر متحد شوند. بیشتر افراد از درخواست های پلیس برای پیروی از قوانین فاصله اجتماعی و پوشیدن ماسک صورت چشم پوشی می کردند. برعکس ، مردم با بوسه به یکدیگر سلام می کردند ، در آغوش می گرفتند و می رقصیدند.

بر روی بنرهایی که توسط تظاهرکنندگان حمل می شد: “Kurz must go” و “آنفلوانزا را دوباره عالی کنید” بازی در شعار مبارزات انتخاباتی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده.

اخبار مرتبط  مادرید با لرزش Covid-19 اجرا می شود ، واکسیناسیون را برای دو هفته متوقف می کند - اخبار جهانی RT

حدود 500 نفر با ارائه یك اقدام ضد اعتراض ، اقدام به فریاد كردند “دیوانگی ضد ماسک”.

https://www.youtube.com/watch؟v=5svMwgCwl0g

در مقطعی ، دوازده معترض ضد قفل محاکمه اقدام به تحصن در Ringstrasse – یک بلوار دایره ای در مرکز تاریخی وین – کردند اما توسط گروهی از مخالفان معترض مورد حمله قرار گرفتند ، که توسط رسانه های محلی به عنوان هولیگان فوتبال معرفی شدند.
همچنین در rt.com
افراد بالای 80 سال در حالی که اتریش آماده می شود واکسیناسیون گسترده ای را علیه Covid-19 انجام دهد ، به اولین زخم مبتلا می شوند“ما همه شما را واکسینه خواهیم کرد” گزارش شده است که مهاجمان فریاد کشیدند. اما پلیس به سرعت دخالت کرده و طرفین را از هم جدا کرد ، در این تجمع شاهد هیچ اتفاق جدی دیگری نبود.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *