دوترت پس از کمین و کشته شدن سربازان هنگام تحویل کمک Covid-19 – جنگ جهانی را تهدید می کند – RT World News

رئیس جمهور فیلیپین ، رودریگو دوترت ، شورشیان کمونیست را متهم کرد که تلاش دولت برای کمک به شهروندان خود را در میان همه گیری Covid-19 متهم می کند. وی گفت که وی به طور جدی درمورد وضع قانون نظامی است.

“من به همه هشدار می دهم ، و به نیروهای مسلح و پلیس توجه می کنم ، که ممکن است قانون نظامی را اعلام کنم. برگشتی نخواهد بود. “ دوترت روز جمعه گفت تهدید به اقدام سریع علیه ارتش جدید مردم کمونیست (NPA) ، که از اواخر دهه 1960 در این کشور فعال است.

“من دو سال دیگر دارم. من سعی خواهم کرد که همه شما را تمام کنم – از جمله شما ، قانونی [fronts]. شما باید بروید و پنهان شوید ، “ دوترت گفت.

رهبر فیلیپین جنگجویان NPA را به اختلال در اقدامات امدادرسانی در میان همه گیری Covid-19 متهم کرد و گفت که اخیراً “شلیک شد” سربازانی که در توزیع کمک به شهروندان کمک می کردند.

به گفته ارتش فیلیپین ، شورشیان روز چهارشنبه یک واحد ارتش را در استان شفق در جزیره شمالی لوزون کمین کردند. در این آتش سوزی دو سرباز دولتی کشته و سه نفر دیگر زخمی شدند. ارتش فیلیپین گفت که این واحد در حین تحویل کمک های خدمات رفاهی اجتماعی در خلال بسته شدن ، در حال گشت زنی در منطقه بود.

اخبار مرتبط  هند پس از بازداشت کارمندان سفارت در پی تصادف جاده ای ، سفیر پاکستان را احضار کرد - RT World News

شورشیان قبلاً دخالت در فعالیت های امدادی Covid-19 را انکار کرده اند و ادعا کرده اند که به افراد محلی کمک می کنند تا با این بیماری همه گیر شوند.

دوترت هفته گذشته گفت که وی برای اعمال قوانین قرنطینه در نظر دارد اعمال قانون نظامی را اعمال کند.

اتحادیه اروپا و اتحادیه اروپا به عنوان یک گروه تروریستی ذکر شده است.
همچنین در rt.com
like این مانند قانون نظامی است. شما انتخاب می کنید “: رهبر فیلیپین ، دوترت تهدید می کند که نیروهایی را برای اجرای قرنطینه Covid-19 اعزام می کندفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *