دولت اسپانیا از ممنوعیت عبور و مرور Covid-19 دیدن می کند ، اما برای افزایش وضعیت هشدار به حمایت مخالفت نیاز دارد – RT World News

دولت اسپانیا در حال مبارزه با محدودیت رفت و آمد جدید و اقدامات دیگر در تلاش برای جلوگیری از افزایش عفونت های Covid-19 است ، زیرا این کشور با موج دوم مبارزه می کند ، با وزیر بهداشت سالوادور ایلا هشدار داد که “هفته های بسیار سختی در پیش است.”

ایلا در سخنرانی روز سه شنبه خود در یک کنفرانس مطبوعاتی تأکید کرد که لازم است وضعیت هشدار دیگری برای دولت وی ایجاد شود تا بتواند در سراسر اسپانیا ، با تمرکز ویژه بر جامعه مادرید ، ممنوع الخروج شود. این منطقه با 281،388 مورد Covid-19 تایید شده از روز دوشنبه ، بیشترین آسیب را در کشور دیده است.

ایزابل دیاز آیوسو ، رئیس جامعه مادرید از حصر رفت و آمد در اسپانیا حمایت کرده است ، اما گفته است که او دیگر وضعیت هشدار را نمی خواهد.
همچنین در rt.com
اعتراض پرستاران اسپانیایی در مادرید ، خواستار پایان دادن به “سوuses استفاده” در محل کار در میان بیماری همه گیر ویروس کرونا (VIDEO)ایلا توضیح داد که 21 روز از “خیلی سخت” اقدامات در مادرید در حال حاضر تعداد موارد ویروس کرونا را در منطقه کاهش داده است ، اما مقررات منع رفت و آمد در حال بررسی است.

وی خاطرنشان کرد که بدون حمایت حزب محافظه کار Partido Popular (PP) ، حزب اصلی مخالف اسپانیا ، نمی توان حالت جدیدی از زنگ خطر را ایجاد کرد. وی افزود ، اما این اقدام هنوز تصمیمی اتخاذ نشده است و گفت كه این چشم انداز توسط مقامات در حال بررسی است.

اخبار مرتبط  تشکیلات خودگردان فلسطین پس از قطع رابطه رئیس جمهور عباس از شش ماه پیش ، همکاری با اسرائیل را بازیابی کرد - RT World News

حزب صلح گفته است که وضعیت جدید هشدار را رد می کند ، و بعید می داند نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز بتواند طرح را از طریق کنگره به دست آورد.

ممنوعیت رفت و آمد در چند کشور اروپایی دیگر اخیراً وضع شده است ، از جمله فرانسه که در آن ساکنان پاریس و سایر شهرها از ساعت 9 شب تا 6 صبح و بلژیک ممنوع شده اند ، که منع رفت و آمد 12 صبح تا 5 صبح و همچنین فروش محدود الکل را انتخاب کرده است.
همچنین در rt.com
‘آیا می خواهید من دیگر کار نکنم؟’ در حالی که به رستوران های پاریس منع رفت و آمد جدید دستور داده شده است ، شهروندان عصبانی اعتراض خیابانی برگزار می کنندطبق اطلاعات رسمی دولت در روز دوشنبه ، تعداد کشته شدگان Covid-19 در اسپانیا 33992 نفر است ، در حالی که در مجموع 974،449 مورد عفونت تایید شده وجود دارد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *