دولت فرانسه می گوید در حالی که وزرا اقدامات جدید Covid-19 را بررسی می کنند ، مقررات منع رفت و آمد روی میز است – RT World News

دولت فرانسه علامت گذاری کرده است که به دلیل بحث در مورد کابینه رئیس جمهور امانوئل ماکرون ، محدودیت های جدید ، تمام استراتژی های احتمالی را که ظاهراً هدف اصلی آن مهار یک مورد در ویروس است ، از جمله ساعت ممنوع الخروجی ، در نظر خواهد گرفت.

وزرای فرانسوی قرار است روز سه شنبه برای بحث در مورد اقدامات بعدی در حالی که شهرهای سراسر کشور رکورد آزمایش مثبت Covid-19 را ثبت می کنند ، دیدار کنند. پیش بینی می شود ماکرون با سخنرانی تلویزیونی هر تصمیمی را که در جلسه روز چهارشنبه اتخاذ شده اعلام کند.

هنگامی که تحت فشار قرار گرفت که آیا پاریس و سایر نقاط مهم می توانند تحت مقررات منع رفت و آمد قرار بگیرند ، مارلین اسکیاپا ، معاون وزیر مسئول شهروندی ، گفت که هیچ گزینه ای قابل رد نیست.

“همه چیز در حال بررسی است. هیچ چیز قابل استثنا نیست” او به کانال تلویزیونی فرانسه LCI گفت.
همچنین در rt.com
“دیگر سستی” – نخست وزیر فرانسه می گوید قفل محلی می تواند حداقل تا پایان سال 2020 ادامه یابداخبار مرتبط  حریم خصوصی یا حمایت از کودک؟ 7 دولت ، از جمله ایالات متحده و انگلستان ، استدلال می کنند که برنامه رمزگذاری جدید فیس بوک به سود پدوفیل ها است - RT World News

اظهارات وی آینه اظهارات قبلی گفته شده توسط نخست وزیر ژان کاستکس است که گفت “هیچ چیز قابل رد نیست” در میان نگرانی از تعداد روزافزون بستری در بیمارستان Covid.

Castex گفت که سفارشات محلی برای اقامت در خانه نیز در حال بررسی است و وی ابراز امیدواری کرد که “ممکن است” برای جلوگیری از قفل در سراسر کشور.

هشت شهر فرانسه از جمله پاریس به دلیل افزایش موارد ویروس کرونا در معرض حداکثر هشدار قرار گرفته اند. وضعیت هشدار بالا به این معنی است که میله ها باید از دیگر اقدامات برای مدت دو هفته درهای خود را ببندند.

فرانسه طی 24 ساعت گذشته روز دوشنبه 8،505 آزمایش جدید Covid-19 را گزارش کرد که نسبت به روز شنبه 26،896 مورد جدید کاهش چشمگیری داشته است. مقامات بهداشتی اعلام کردند ، تعداد بیماران تحت درمان ویروس در بخش های مراقبت ویژه روز دوشنبه برای اولین بار از 27 مه بیش از 1500 نفر است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *