دولت می گوید تعطیلات در اتریش امن تر از هر چیز دیگری است ، دولت می گوید … اما رسیدن به آنجا به دلیل بسته شدن Covid-19 هنوز چالش برانگیز است – RT World News

صدر اعظم اتریش در حال تبلیغ کشور خود به عنوان امن ترین مکان برای سفر به این کشور است و می گوید وین آزمایشات خود را برای کارمندان صنعت گردشگری برای کووید-19 افزایش خواهد داد. با این حال ، محدودیت های مرزی فقط پس از اواسط ژوئن آرام خواهد شد.

گذراندن تعطیلات در اتریش است “امن تر از هر کشور دیگری در جهان” ، صدراعظم سباستین كورز ، روز پنجشنبه در كنار دیگر مقامات دولتی صحبت كرد. وین انجام خواهد داد “همه چیز ممکن است” وی اطمینان داد كه آلودگی را در سطوح پایین نگه دارید تا سلامتی مسافران به خطر نیفتد.

ملت آلپ ، که به طور مداوم از قفل شدن چندین هفته کرونوی ویروس در حال ظهور است ، اکنون با حضور در اتاق بازرگانی ، هارالد ماهر ، رئیس اتاق بازرگانی ، هارالد ماهر ، برای فصل توریستی تابستان آماده است. “احساس خوب” و دیگران “در امان بودن.”

وی گفت که یکی از اقدامات احتیاطی این است که به طور چشمگیری افزایش تعداد تست های انجام شده بر روی همه کارکنان شاغل با گردشگران را انجام دهد. گذشته از آن ، اتریش در نظر دارد هر هفته 65000 تست را در سطح کشور انجام دهد و تا حد امکان به تعداد افراد بیشتری برسد.

وین اکنون در حال گفتگو با کشورهایی است که از ابتلا به ویروس از جمله آلمان ، سوئیس ، جمهوری چک و مجارستان در مورد آرامش محدودیت های مرزی که در اثر شیوع تاج ویروس ایجاد شده است ، در حال گفتگو است.

اخبار مرتبط  "اروپا نباید اجازه دهد كه آمریكا در اقتصاد خود مداخله كند" ، شهردار آلمان در معرض تهدید تحریم های ایالات متحده بر سر نورد استریم 2 به RT - RT World News

در این میان ، به ویژه در مورد بازگشایی مرز با ایتالیا رد شد. كورز هفته گذشته گفت كه اتریش تركیه حمل و نقل را با ایتالیا در 10 مارس متوقف كرد ، اما برداشته شدن این امر فعلاً یك انتخاب نادرست است.
همچنین در rt.com
Kurz اتریش می گوید باز هم مرز برای باز کردن مرز با ایتالیا خیلی زود است زیرا کشورهای اتحادیه اروپا سعی دارند تحریم سفر Covid-19 را کاهش دهنددر حال حاضر کلروژن ویروس اتریش در حال حاضر بالغ بر 16400 مورد است – رقمی نسبتاً کم در مقایسه با همسایگان نزدیک. به عنوان مثال ، ایتالیا بیش از 227000 مورد و بیش از 32000 کشته گزارش داده است در حالی که آلمان 178،000 بیمار کووید و بیش از 8000 تلفات دارد.

در کل ، مسافران خارجی تا 15 ژوئن نمی توانند برای عبور از اتریش ثبت نام کنند ، زیرا مرزهای این کشور برای همه جز سفرهای اساسی بسته است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *