دولت کره جنوبی برای بررسی میزان مرگ و میر مربوط به عکس های فصلی آنفلوانزا پس از افزایش 30 نفر تلفات – RT World News

نخست وزیر کره جنوبی چونگ سای کیون خواستار تحقیق در مورد مرگ حداقل 30 نفر شد که بلافاصله پس از دریافت عکس های آنفولانزای فصلی فوت کردند و پس از آنکه سئول قبلاً هیچ ارتباطی با واکسن را رد می کرد ، پیگیری های بیشتری را انجام داد.

“مقامات باید رابطه علalی بین واکسیناسیون و مرگ را به طور کامل بررسی کنند و این پیشرفت را به صورت شفاف منتشر کنند.” چونگ روز جمعه در جلسه گروه اقدامات متقابل دولت در برابر بلایا و ایمنی گفت.

اظهارات چونگ پس از مرگ و میر در میان افرادی که اخیراً واکسن را از صبح پنجشنبه تا بعد از ظهر پنجشنبه بیش از دو برابر دریافت کرده اند ، بیان می شود و سپس به افزایش در شب ادامه می دهد. در ساعت 4 بعد از ظهر روز پنجشنبه 25 مورد مرگ و میر ثبت شده است که این در حالی است که تعداد تلفات در 12 شب گذشته بود و تعداد تلفات در نیمه شب به 30 نفر رسید.

گزارش شده است که جئونگ یون کیونگ ، مدیر آژانس کنترل و پیشگیری بیماری های کره (KDCA) روز پنجشنبه به قانونگذاران کره جنوبی گفت که هیچ ارتباط مستقیمی بین مرگ و واکسن وجود ندارد. از 25 مرگ اول ثبت شده ، 22 نفر شامل افراد 60 ساله یا بالاتر بودند ، اما یک پسر 17 ساله هفته گذشته دو روز پس از تزریق آنفولانزا درگذشت.

اخبار مرتبط  غول بازی Ubisoft تحقیق می کند که ادعا می شود کارمندانش درگیر آزار و اذیت جنسی هستند و قول می دهند "رفتار نامناسب را مجازات کنند" - RT World News
همچنین در rt.com
کره جنوبی واکسیناسیون آنفلوانزا را در میان بررسی مرگ و میر ادامه می دهدچونگ از KDCA خواست تا در مورد این مرگ سریعاً توضیحاتی را در مورد مردم ارائه دهد “تا افراد بتوانند بدون اضطراب واکسن بزنند.”

موج مرگ در حالی است که دولت کره جنوبی برای تهیه واکسن آنفلوانزا به رایگان به 19 میلیون نفر ، از جمله افراد مسن و نوجوان ، برای جلوگیری از مقابله همزمان با شیوع آنفلوانزا و بیماری همه گیر Covid-19 همزمان می دهد. برنامه واکسیناسیون با وجود مرگ های اخیر و توصیه انجمن پزشکی کره برای تعلیق عکس ها به مدت یک هفته ، با تحقیقات بدون وقفه ادامه خواهد یافت.

این برنامه قبلاً به مدت سه هفته متوقف شده بود ، زیرا مشخص شد که پنج میلیون دوز در دمای اتاق منتقل شده است ، نه اینکه در یخچال نگهداری شود.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *