دویچه بانک موافقت می کند 150 میلیون دلار جریمه در رابطه با جفری اپشتین – RT World News بپردازد

دویچه بانك گفته است كه پس از متهم كردن به نقض قوانین ضد پولشویی در روابط خود با مشكل فقید جفری اپشتین ، به عنوان بخشی از توافق با تنظیم كنندگان نیویورك ، 150 میلیون دلار پرداخت خواهد كرد.

بانک “نتوانست به درستی فعالیت حساب را انجام دهد که به نمایندگی از مجازات جنسی ثبت شده انجام شده است ،” وزارت خدمات مالی ایالتی نیویورک (DFS) روز سه شنبه در بیانیه ای گفت. این نهاد افزوده است که موسسه مالی علی رغم داشتن ، نتوانسته است فعالیت ها را تحت نظر داشته باشد “اطلاعات کافی” درباره سابقه کیفری اپشتین و شرایط پیرامون آن.
همچنین در rt.com
ردپای پول اپشتاین: آیا تحقیقات به Deutsche Bank ارتباطات قدرتمندی را نشان می دهد؟اپشتین برای اولین بار در سال 2008 به جرم تهیه یك دختر زیر سن قانونی برای روسپی گری محكوم شد ، و اجرای قانون آمریكا از آن زمان تا كنون ده ها دختر ، بعضی از آنها را به اندازه یك 14 سال ، كه به گفته وی سوءاستفاده كرده اند ، شناسایی كرد. دویچه بانک از سال 2013 به بعد با اپستاین همکاری کرد و فقط در سال 2018 وقتی جنایات سرمایه دار دوباره زیر نظر رسانه ها افتاد ، حساب های خود را بست.

این بانک می دانست که اپشتین است “ریسک بالا” DFS گفت ، مشتری ، اما هنوز نتوانسته است تلاش لازم را برای نظارت بر فعالیت های خود انجام دهد ، و افزود که موسسه مالی “صدها معاملات پردازش شده در کل میلیون ها دلار پردازش شده ،” از جمله آنهایی که بین اپشتین و همدستان او وجود دارد ، در حالی که پرچم های سرخ زیادی را نادیده می گیرد.

اخبار مرتبط  پکن هشدار می دهد که برپایی دیوارها و سرزنش چین "در نتیجه همه گیری" به نفع ایالات متحده نخواهد بود - RT World News

“در طول رابطه ، تعداد معدودی از معاملات مشکل ساز مورد سوال قرار گرفته است ، و حتی در صورت وجود ، آنها بدون توضیحات رضایت بخش معمولاً پاک می شدند.”

در سال 2016 ، اریک بن آرتزی ، کارمند سابق دویچه بانک ادعا کرد که این بانک وجود دارد “از لحاظ ساختاری توسط مدیریت طراحی شده است تا افراد فاسد بتوانند تقلب کنند.”
همچنین در rt.com
آیا بزرگترین وام دهنده آلمان می تواند زنده بماند؟ Boom Bust در حماسه آشفته Deutsche Bank حفر می شودبا این حال ، این بانک ادعا می کند که به دست گرفتن اپشتاین به عنوان مشتری “یک اشتباه اساسی بود و هرگز نباید اتفاق می افتاد. “ این بانک همچنین گفت که تحقیقات داخلی را انجام داده است ، که DFS به نظر می رسد “نمونه” همچنین بنا بر گزارش ، بیش از 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری در این کشور نیز انجام شده است “آموزش ، کنترل و فرآیندهای عملیاتی” به دنبال رسوایی

DFS خاطرنشان كرد: این توافقنامه اولین اقدامات اجرایی علیه یك موسسه مالی است كه برای معامله با اپستاین انجام می شود.

میلیاردر یک بار دیگر در ژوئیه سال 2019 به اتهام قاچاق جنسی از خردسالان بازداشت شد. وی یک ماه بعد در شرایط مشکوک در سلول خود درگذشت ، اگرچه مرگ وی خودکشی اعلام شد. وی با چندین دهه ارتباط اجتماعی با انگلیس ، غیزلائین ماکسول رابطه داشت ، که اواخر ماه ژوئن توسط FBI دستگیر شد و اکنون متهم به کمک به پدوفیلی او است. “دوست” به “شناسایی ، دوست و داماد” دختران زیر سن

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *