دو ساکن ترک وین پس از کمک به زن و افسر پلیس در جریان تیراندازی مرگبار تروریستی ، “قهرمان” شناخته شدند – RT World News

دو مبارز ترکیه ای MMA که در وین زندگی می کنند پس از کمک به یک زن و یک افسر پلیس در میان نبردهای مرگبار اسلحه در اطراف شهر ، که برچسب حمله تروریستی مقامات به کمک یک زن و یک افسر پلیس آمده اند ، مورد استقبال قرار گرفته اند.

این دو نفر ، که در گزارش های مطبوعاتی به نام های Mikail Ozen و Recep Gultekin نامگذاری شده بود ، برای مدت کوتاهی در تصاویر ویدئویی ویروسی ضبط شده هنگام تیراندازی دوشنبه شب ظاهر شد ، که در آن فریاد Ozen شنیده می شود “پناه گرفتن!” به زبان ترکی در حالی که این دو در پشت یک سازه – که به نظر می رسد ورودی مترو است – پناه می گیرند و در اطراف آنها یک تیراندازی از آتش وجود دارد.

علاوه بر برخورد دلخراش گرفته شده در فیلم – که در آن گولتکین یک زخم کوچک از ناحیه پا داشت – گزارش شده است که این دو مرد همچنین به کمک یک زن و یک افسر پلیس مجروح در منطقه آمدند.

“یک پیرزن در حال حرکت به سمت صحنه بود و با پای پیاده راه می رفت. وقتی زن را دیدیم ، ایستادیم و پایین رفتیم. ما همچنین آن زن را به مکانی امن بردیم ،“اوزن به حریت ، یک خبرگزاری ترکیه ای گفت و افزود “سپس به ایستگاه مترو آمدیم [seen] در آن تصاویر دیدم پلیس آنجا شلیک کرد. “

به هر حال پلیس به سمت مهاجم می دوید. مهاجم تنها بود. پلیس سه نفر بود که یکی از آنها مورد اصابت گلوله قرار گرفت.
همچنین در rt.com
فیلم های دراماتیک نشان می دهد که در میان حمله تروریستی در حال جنگ مسلحانه با پلیس در مرکز وین استاوزن که اهل شهر ساریکایای ترکیه است اما اکنون شهروند اتریش است ، گفت: وی گفت که این جفت ارز به کلانتری مراجعه کردند “بلافاصله. مستقیما” پس از آن ، اضافه کردن “ما به پلیس ها … در مورد تروریست ها گفتیم. آنها چیزی شبیه کفن سفید به تن داشتند. او یک اسلحه با لوله دراز داشت. “

اگرچه در اوایل شب حدس و گمان هایی وجود داشت مبنی بر اینکه حداقل یکی از افراد مسلح در حین تیراندازی به زبان ترکی شنیده شده است ، اما این ممکن است ناشی از سردرگمی در مورد فیلم اوزن باشد. به نظر می رسد فیلم های دیگر نشان می دهد كه یكی از مهاجمان عربی صحبت می كند.

شهروندان اینترنتی این دو مرد را جشن گرفتند – که هر دو از رزمی کاران مختلط بودند – برای اینکه برای کمک به دیگران به خطر افتادند ، مقداریدوبله آنها “قهرمانان وین”.

“این قهرمانان [Vienna]: رجب طیب گلتکین و میکائیل اوزن. شما جان خود را به خطر انداختید و جان یک زن و یک افسر پلیس زخمی را نجات دادید. “ یکی دیگر نوشت.

همیشه قرار گرفتن در مکان مناسب در زمان مناسب کافی نیست ، شجاعت و شجاعت نیز لازم است. متشکرم!
همچنین در rt.com
به والدین وین گفتند كه كودكان را به مدرسه نفرستید زیرا حداقل یك مظنون به تروریست هنوز در حال فرار استاخبار مرتبط  گزارش جنایات جنگی استرالیا ادعا می کند که نیروهای نخبه 39 غیرنظامی افغان را از جمله برای دستیابی به "اولین قتل" اعدام کرده اند - RT World News

وقایع تیراندازی مرگبار حدود ساعت 8 عصر به وقت محلی در نزدیکی Stadttempel ، بزرگترین كنیسه وین آغاز شد ، كه با شروع تیراندازی بسته شد. به زودی درگیری با پلیس به حدود شش مکان مختلف در اطراف شهر گسترش یافت و حداقل دو نفر از تماشاگران کشته و تعداد زیادی زخمی شدند. به گفته كارل نهامر ، وزیر كشور ، كه از ساكنان خواست تا با ادامه تعقیب گسترده از شهر دور شوند ، حداقل یكی از افراد مسلح به ضرب گلوله كشته شد ، در حالی كه حداكثر دو نفر دیگر در حال فرار هستند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *