دو سیارک قرار است با فاصله چند ساعت از مدار زمین ، به عنوان بشکه های سنگی فضایی بزرگ هرم بزرگ دیگر در مسیر ما قرار بگیرند – RT World News

قرار است دو سیارک به عرض 100 متر طی چند ساعت از مدار زمین در طی روزهای آینده عبور کنند زیرا یک سنگ فضایی دیگر به اندازه هرم بزرگ جیزه مصر باستان به سمت سیاره ما حرکت می کند.

مرکز مطالعات اجسام نزدیک زمین ناسا ، که سیارک ها و دنباله دارهایی را که به زمین نزدیک می شوند ردیابی می کند ، تأیید کرده است که در حال نظارت بر دو سیارک است که قرار است جمعه ، 25 سپتامبر از بین بروند. هر دو بدن در طبقه بندی سیارک های آپولو قرار دارند ، به این معنی که آنها هنگامی که در فضا پرواز می کنند از مدار زمین عبور خواهند کرد.

عرض اولین سیارک که 2020 RO نامگذاری شده است ، تا 130 متر تخمین زده می شود. پرواز آن در تاریخ 25 سپتامبر ساعت 00:10 EST با سرعت 11.84 کیلومتر بر ثانیه انجام خواهد شد.

انتظار می رود که سیارک دوم با نام 2020 SM بعداً همان روز با سرعت 18.43 کیلومتر در ثانیه از کنار زمین بگذرد. قطر سنگ فضایی کمی کوچکتر تا 100 متر تخمین زده شده است.
همچنین در rt.com
ماه با وجود کمبود هوا و آب مایع به طرز مرموزی زنگ می زنداخبار مرتبط  فیلیپین اعتراضات دیپلماتیک را نسبت به توقیف تجهیزات ماهیگیری در چین در مورد مداخله در مورد مداخله مورد بحث برپا کرد - RT World News

اگرچه هر دو سیارک به عنوان اجرام نزدیک زمین طبقه بندی می شوند (NEO) اما پیش بینی می شود که علی رغم تماس با مدار آن ، با خیال راحت از کنار سیاره ما بگذرد. امسال هر دو کشف شدند.

در 29 سپتامبر ، یک سیارک غول پیکر به عرض 200 متر با سکوت از فاصله ی 1.78 میلیون مایل از زمین عبور خواهد کرد. از نظر اندازه بازدیدکننده بسیار زیاد با هرم بزرگ جیزه مصر باستان قابل مقایسه است.

موج جالب فعالیت سیارک ها در پی یک ستاره شناس آماتور در برزیل است که یک سیارک بزرگ را کشف می کند که ماه گذشته به نوعی از دفاع اصلی سیاره زمین عبور کرده است.

این کشف برای آژانس های فضایی جهان یادآوری می کند که هنوز سیارک های زیادی وجود دارند که هنوز کشف نشده اند.
همچنین در rt.com
سه سیارک عظیم به سمت زمین حرکت کردند ، پس از اینکه ستاره شناس آماتور سنگ عظیم فضا را از دفاع سیاره ای ما کشف کرداین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *